piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

Za półtora tygodnia ŁKS wznawia trzecioligowe rozgrywki. Pierwszym rywalem będzie zespół rezerw warszawskiej Legii, z którym nasi piłkarze stracili jedyne punkty w poprzedniej rundzie. W przerwie zimowej z zespołu odeszli Rafał Boguski, Adam Kamiński, Łukasz Tyczkowski, Tomasz Wołczyk i Jakub Maćkowski a przybyli napastnik Maciej Lesisz, pomocnik Łukasz Adamski i obrońca Paweł Głowacki. Zimowe sparingi, rozgrywane w Polsce, nie napawają optymizmem, jednak wyniki meczów kontrolnych, rozegranych na Cyprze z silnymi przeciwnikami, są co najmniej zadowalające. Zastanawia mnie więc, jak ŁKS będzie prezentował się już w meczach o stawkę. Na początku rundy, przy niskich temperaturach i ośnieżonych boiskach chyba niczego wielkiego nie zaprezentuje, ale potem, to kto wie? Wydaje mi się, że z taką przewagą, jaką po jesiennej rundzie nasz zespół posiada, powinniśmy awansować do trzeciej ligi. Tylko co dalej? Z obecnym składem nie mamy czego tam szukać, a Kosiorek z Browarem odpowiedniego uzupełnienia składu raczej sami nie sfinansują. Do tego miasto po puszczeniu śniegów i lodów powinno wziąć się za przystosowywanie stadionu do wymogów drugoligowych, bo wielkim skandalem byłoby nieotrzymanie licencji.
Jak myślicie, czy ŁKS spokojnie awansuje do drugiej ligi, jak będzie wyglądała jego gra na wiosnę i czy poradzimy sobie potem ewentualnie na zapleczu ekstraklasy?

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

No trudno bedzie awansować do II ligi to nie jest hop siu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

Wydaje mi się, że z taką przewagą, jaką po jesiennej rundzie nasz zespół posiada, powinniśmy awansować do ???TRZECIEJ??? ligi"

coś mi tu śmierdzi:P:P
Jaka trzecia jak my powinniśmy awansować do 2ligi!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

tyku: czepiasz się szczegółów i nie zahaczasz o to co jest najważniejsze w moim wpisie. Po całym tekście widać, że chodzi mi o awans do drugiej ligi, a we wskazany przez Ciebie fragment wkradła mi się po prostu literówka. Cóż, każdemu może się zdarzyć, prawda?!

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

Chciałoby się bardzo i zrobiony poważny zadatek w rundzie jesiennej.

Ale czy finansowo nasz zespół stać na grę w wyższej klasie rozgrywek?

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

Wierze że uda się nam dostać, a potem utrzymac w II lidze.

A tu ciekawostka odnośnie, zmiany nazw i wielkości lig:
http://pilka.interia.pl/liga/2/news?inf=723463

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

-myslmy pozytywnie
-przychodzmy na mecze
-wspierajmy naszych w grze


a napewno sie uda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

swietnie znow bedzie mozna uslyszec : lomza to jet potega lomza najlepsza jest :)
jeszcze zeby niektozy nieprzesadzali na tych meczach to bylo by zaje***

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

i tu cie przywialo patrze :|.
pojecia nie masz o pilce noznej, a tym bardziej o ŁKSie.

ulus: ZEJDŹ Z BOISKA, NIE RÓB POŚMIEWISKA


...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

ty nietylko na meczach przesadzasz nawet tu sie nieumiesz opanowac

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

jest tu taki juz starszy temat :dlaczego policja bila kibicow po meczu lks
moze tam sie powypowiadasz ?? i w ogole napisz kilka esejow to moze zaspokojisz sie literacko

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

dla mnie droga do 2 ligi jest bliska i acz kolwiek jak jeszcze długa. poczekajmy kilka kolejek jak rywale będą się nastawiać do gry z mistrzem jesieni. a propo niewiecie kiedy jest spotkanie zarządu, trenera i zespołu z kibicami ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

ulus
bo i mnie zaczynasz tymi swoim postami wqrzac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

Dla ŁK lepiej by było gdyby nie awansował.
Nie ze względów sportowych, a finansowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

21 Marca w 1 dzień wiosny o godzinie 17 mecz Polska v Holandia w piłce halowej w sp9 :) wjazd dyche



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

sajan ; no jeszcze tego by brakowalo zeby ktos pomnie jechal nonstop niewiadomo z jakiej racji, a ja cicho bym siedziala, no sory ciekawe czy ty bys byl taki potulny

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

ulus
rozumiem wszystko.
ale czemu na forum wszystko sie rozgrywa??tego nie rozmumiem:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

nic sie nierozgrywa ujmijmy to tak i zakoczmy ten temat :)nierozumiem o co mu slo> wrzucilam ladny tekst polityczny o przejawach cenzury i braku tolerancji a zeszlo na prywatne aspekty :) heheh
tak pozatym zeby niebylo ze niena temat sie rozpisujemy na poscie o lomzynskim lksie wiec :
swietnie ze sie dzieje cos w lomzy :) i ma to wymiar sportowy ;) super ze przyciaga to takie tlumy osob na trybune i oby kibicow bylo coraz wiecej :)
lks byl jeszcze lepszym timem i takie tam:)
pozdro [

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

von Reuffen gdyby ktos wczesniej nie pomyslal finansowo o 2 lidze to by ŁKS o nia nei walczyl - proste. Do zobaczenia na meczach, :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

A jeździ ktoś z was na wyjazdy?


JESTEŚMY ZAWSZE TAM.. GDZIE NASZ ŁKS GRA! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

5510: wszyscy sa wielkimi kibicami bo chodza u siebie na mecz i ciesza gebe jak uda im sie wejsc na stadion za 4 zeta.
Prawdziwy kibic jest zawsze i wszedzie ze swoim klubem, nie tylko gdy wygrywa i jest moda na chodzenie na mecze, nie gdy jest tani bilet, a wtedy gdy pojedzie sie za nim gdzie bedzie gral i nie wazna jest kwota jaka sie zaplaci by pojechac. Najwazniejsze jest to by byc z nim i go dopongowac.
Juz co niektorym juz tlumaczylem w rzeczywistosci to i tu wspomne o tym ,ze zaden klub 3 ligi nie ma tak tanich wyjazdow jak sa organizowane w Łomży.
Za nasz najdalszy wyjazd w rundzie jesiennej do Skierniewic mozna bylo jechac za 10zl, a pojechalo wiecie ile osob? 40!!!
Ludzie opamientajcie sie, trzeba bylo doplacac 800zl za wynajem autobusu przez to ze tak malo osob pojechalo i wyjazd byl daleko.
Nie chodzi mi o pieniadze, ze duzo kasy na to sie wydaje, a o to, ze co trzeba zrobic by jezdzilo wiecej osob? Moze podniesc cene wyjazdu, by kazdy w koncu docenil wartosc wyjazdu?

Sie co niektorzy podniecaja, ze ŁKS wejdzie do drugiej ligi i uwazaja sie za wielkich kibicow. A czy bedziecie jezdzic z nami do Chorzowa czy Gdanska? Wątpię!

ulus: ile razy bylas na meczu, ze oceniasz moja osobe i zachowanie na meczach?
Nie wiesz co, nie wiesz gdzie to po ch*j wypowiadasz sie?!
serio, jak dla mnie masz zerowe pojecie o ŁKSie i zyciu kibicowskim a jak zwykle chcesz dorzucic swoje piec groszy.
ps. i pisz z laski swojej nazwe klubu z wielkich liter, troche szacunku.
i to by bylo na tyle z mojej strony i koncze gadke z toba bo to do niczego nie prowadzi.


JESTEŚMY ZAWSZE TAM, GDZIE NASZ ŁKS GRA

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Już niedługo Łomżyński Klub Sportowy wznowi rozgrywki ligowe!

widac u was slomiany zapal, temat az kurzem zarosl i wyciagac go bylo trzeba ze starszych tematow.

czyzby nikt sie nie oferowal do kibicowania na wyjazdach swojemu ukochanemu klubowi?
hmmm szkoda

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org