sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzię są nowe mieszkania w Łomży od dewelopera

Czy poratuje mnie ktoś i powie, gdzie są dostępne nowe mieszkania od dewelopera w Łomży? Niestety szukałam i nie znalazłam nic.
Dzięki za pomoc :)

Wesołego "po świętach"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzię są nowe mieszkania w Łomży od dewelopera

sprawdź Negresko, coś budują za szkołą podstawową na głównym rondzie, chyba ulica piękna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzię są nowe mieszkania w Łomży od dewelopera

Fidźiałęm w farszafie ogluszenie darmofe ! delefober mufil mi ze som órocze ! odesfij siem do niegom

Sł0fa t0 n@sz@m br0on! br0on!

_._ . LoFiiaamm ShHellkii <3 ;***** . _._

_.____.___.___&____.____._____._

__.__. Chemb Gró Armje!.___.____.__

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzię są nowe mieszkania w Łomży od dewelopera

Są dostępne obok ulicy por Łagody te nowe bloki tylko zapomniałem nazwe developera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzię są nowe mieszkania w Łomży od dewelopera

Zacharzewski i Skowronski developer, por. Łagody

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzię są nowe mieszkania w Łomży od dewelopera

moim zdaniem lepej kupic sobie dzialke budowlana i postawic dom systemem gospodarczym niz kupowac te kitki w bloku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzię są nowe mieszkania w Łomży od dewelopera

Bez przesady telebim. Brania na mieszkania nie ma. CHyba negresko też ma puste mieszkania. Nowe blokisię budują, ciężko będzie sprzedać, no i w tych cenach powyżej 3200-3600 za metr jak sobie niektórzy liczą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzię są nowe mieszkania w Łomży od dewelopera

"Brzeczyszczykiewicz" od dwóch lat jest kryzys i nie zauważyłem żeby ceny mieszkań spadły. Nie spadają i nie rosną utrzymują sie na jednym poziomie wraz ze wzrostem gospodarki zaczną rosnąc i ceny mieszkań. Zapotrzebowanie nie spadło, w mieście coraz mniej ziemi pod inwestycje co podnosi jej koszt. W warszawie ceny są 3-5 razy wieksze, w europie jeszcze wyższe a koszty wybudowania podobne, wiec ceny nie spadną a zaczną rosnąć. Na pewno tak będzie jak zmienimy walutę na euro, jak bedzie tranzyt międzynarodowy przez łomżę itp. Narazie jest lipa ale gorzej juz nie będzie, teraz jest dobry moment na kupno mieszkania. Gorzej moze być tylko z kredytami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzię są nowe mieszkania w Łomży od dewelopera

wc, no nie wiem czy jest TAKIE branie na mieszkania skoro sa problemy z wolnymi lokalami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzię są nowe mieszkania w Łomży od dewelopera

Ja osobiści bym zainwestował w nieruchomości. Lepsze to niż trzymanie kasy w banku. Mieszkanie można wynająć, a sprzedając po kilku latach na pewno nie stracisz. Znajomy kilka lat wstecz kupił w Białymstoku dziurę w ziemi po 2 latach zarobił 100%. Mieszkanie wynajmuje studentom i też z tego ma parę groszy. Wiem że teraz to nie możliwe, ale na pewno nie stracisz. Nieruchomości i ziemia to obecnie najpewniejsze inwestycje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org