niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dopalacze w Łomży

Co myslicie o otwarciu takiego sklepu w naszym mieście?? jaka by była reakcja ludności na taki sklep.

wiesz co mnie boli??że w głowach sie Pi**doli zakłócony pokój ludziom Dobrej woli!! (PFK)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

jeszcze tego kur es twa brakowalo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

tak jak szybko by sie pojawil tak samo szybko by zniknal... zepsul by interes kilku osobom... i te osoby by sie pozbyly problemu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

Ohoho a to czemóż ? W większych miastach są te sklepy i jakoś funkcjonują?Ale cóz w Łomży to zawsze 100lat za murzynami ;-))

Najlepiej to żeby zniknęły wszelkie monopolowe i bary z % bo to jest tak naprawde problem?!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

to moze jeszcze zalegalizujmy twarde narkotyki jak w holandii?? skoro mamy byc ,,100lat za murzynami ;-))"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

Myślę że to nic złego ten kto chce to pali pije i używa odżywek przecież nikt nikogo do czegoś nie zmusza każdy ma swój rozum i decyduje o tym co jest dobre a co złe :)








NIE MA TAKIEJ SIŁY BY NAM PALIĆ ZABRONILI MY TE TOPY WCIĄŻ KRUSZYMY TAK OD WIELU LAT...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

proste kazdy ma swoj rozum ale to beda palic dzieci narkotyki to gowno tak samo czy handlujesz i czy bierzesz wypaczaja czlowieka i pozbawiaja uczuc i taka jest prawda................ wiem to pod kazdym wzgledem........................sam palilem i wciagalem i nne rzeczy tez robilem to jest hujnia i jak podejmujecie decyzje to niemyslcie o sobie tylko podejmijcie ja np. myslac o swoich rzeczach.................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

Właściciel takiego sklepiku by sie bogacił w oczach :) jestem za jak cholera ,uliczni dilerzy by dostali ostro po dupie z racji tego kurde no wogle jestem za legalizacja.

;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

no właśnie ale jeżeli organy ścigania przejma odpowiednia kontrolę nad tym wszystko bedzie ok gówniarze będą się panicznie bali surowych kar !!

wiesz co mnie boli??że w głowach sie Pi**doli zakłócony pokój ludziom Dobrej woli!! (PFK)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

to jest ostry badziew palilem to i nie polecam tego komu kolwiek ostro pluca bola po tym i wyczytalem ze po tym ma sie chaluny iwec wole normalne zilko jarac hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

to jest ostry badziew palilem to i nie polecam tego komu kolwiek ostro płuca bola po tym i wyczytalem ze po tym ma sie chaluny wec wole normalne ziulko jarac hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

ja tez niepolecam...................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

madziusmadzius, w Holandii twarde narkotyki nie są zalegalizowane. Tak naprawdę marihuana też nie jest legalna, tylko jej posiadanie nie jest ścigane przez prawo - i na tej luce wszystko się opiera.

Ja jestem takiemu sklepowi przeciwny. Po pierwsze denerwuje mnie pewność siebie i bezczelność ludzi zajmujących się tym - wiedzą, że wszyscy wiedzą o co chodzi a udają głupich. Po drugie, szczerze wątpię, że jest przestrzegany wymóg pełnoletności kupujących. Po trzecie - nie ma dokładnych badań nad tymi środkami (to przecież nie trawa, a chemiczne substytuty) i ich wpływu na zdrowie nie da się w pełni przewidzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

wiecie jakie moje zdanie na ten temat?? wole juz zapalic jointa niz palic jakies hu.jostwo z tego sklepu.

apropos polecam legalbuds.com :]]]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

A jak sądzicie ... komu zależy na tym żeby narkotyki nie były legalne? przeciesz jak ktoś nie chce to nie bierze a jak chce to kupuje zaje**scie drogo :) Ktoś tam na jakimś wyższym stołku mocno trzyma się zebami zeby nic takiego nie przeszło bo to jest niewyobrazalny zysk dla tych ****w w czarnych garnitórkach...pomyslci jak by były narkotyki legalne to wszystkie "gangi" popadały by jak muchy bo nie miały by sie z czego utrzymać, A jak Państwo by poprostu to wszystko opodatkowało to był by też ogromny zysk dla kraju tak jak z fajek czy wódy :)

;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

Wiele tych co pali maryśkę sięga po twarde narkotyki.Marihuana będzie tak jak i inne narkotyki ale jak nie będą legalne będzie mniej mniej zgonów.Maarcin a co do tego ,że przez marychę nikt nie umiera to gów.no prawda jak będzie otumaniony trochę to może i z balkonu skoczyc itp.Palacz papierosów też nie umiera z przedawkowania tylko na raka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

dla mnie narkomany i cpuny niech biorą i niech padają.Ich wybór wiedzą co to jest

john40

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

Nie byłbym zwolennikiem takiego sklepu, ale myślę , że utrzymałby się w Łomży.

lowca_snow napisał:
"tak jak szybko by sie pojawil tak samo szybko by zniknal... zepsul by interes kilku osobom... i te osoby by sie pozbyly problemu :)"

Myślę , że trochę przekolorowałeś możliwości łomżyńskiej gangsterki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

Masz racje taki typku szczyt mozliwosci naszej "lomzynskiej gangsterki" to odkrecic kolo od malucha lub w 20stu kogos skopac:). Notabene taki sklep jest juz w bialymstoku na lipowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

Dokładnie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

"Łomżyńska gangsterka" hehe dobre! Co do ich możliwości Kola święta racja, w pełni się zgadzam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

Kola gangsterka w łomży to była ale 10 lat wstecz teraz niema nic:) tylko dzieci co myślą że są Bóg wie kim w łomży:) do do sklepu to nie dla mnie takie dopalacze, potrafie wyjść na parkiet i się dobrze bawić nawet bez browarka, kawa czy 2 i browarki to jak coś są moje dopalacze:) ale jak już ktoś bierze od dawna te dopalacze do potrzebuje czegoś mocniejszego:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

już niedługo całe te dopalacze będą nielegalne w Polsce już jest ustawa wstępna:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

Czy ja wiem? Mam wrażenie, że jednak nie będą zdelegalizowane. Po pierwsze to nie takie proste, a po drugie część osób w Rządzie zastanawia się czy jest delegalizować dopalacze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

chihiro ma racje.Trzeba być idiotą ,aby otworzyć "W TEJ CHWILI" taki sklep gdziekolwiek.Niby prawo zezwala na takie "cuś" ,ale już są tworzone ustawy by temu przeciwdziałać (czyt. zamknięcie lokali).
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

I stare Dziadki by napewno zapadli :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

Z dwojga zlego , czyli kupowania dragow od dilerow i kolekcjonowania heh tego czegos w sklepach dopalacze.com wole ta druga opcje... przynajmniej troche spadna obroty dilerom smierci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

Dawajcie dopalaczeee ;D Przecież to tylko do klasera będzie;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

Gratuluje właścicielowi pomysłu na biznes ,ale czy w lomzy wypali czas pokaze mysle ze znajda sie amatorzy tych wynalazkow Osobiscie nie polecam !! pozostanmy przy naturze




::live is business , business is live

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

No i jak tam ruch pierwszego dnia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

co na tych półkach i po ile?

W Moim Mieszkaniu Które Nie Jest Moje Budzę Się Spokojnie...;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

był ktoś na otwarciu tego sklepu ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

Jak juz pisal ktos wczesniej bierzmy z natury to co najlepsze, a jak chcecie sie naspawac chemią to kupcie se tubke butaprenu i torbke do kompletu zreszto wiekszosc ćpunów pewnie wie jak tego używac bo od tego zaczynala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

tylko natura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

Mamy już i drugi punk sprzedaży dopalaczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

jak slabe jest prawo skoro lame je buchem

easy come\'n\'easy go........

Żyję tak jak chce i nie próbuj mnie zrozumieć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

Dopalacze są do użytku właśnego,palisz i masz ********.Nabijasz faje wodną i lecisz.. Jest to sklep taki sam jak monopolowy tyle że nie z napojem ale z dymem.
Pełno społeczniaków w naszym mieście,a frajerów jeszcze więcej../ehh Łomża

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

jedno wielkie gufno , chyba raczej wypalacze mozgó , ale co tam deklom dekli i tak to jósz bardziej nie zaszkodzi

http://www.youtube.com/watch?v=UKKW0sK_ITA

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

ćpuny do gazu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

TO JEST małe miasto i niema problemu cię znaleść więc radzę byś wysoko ubespieczył działalność jak i siebie . Licz się z tym, albo olej ?
to twoje dupsko!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

a tak z ciekawości, gdzie w Łomży sa punkty dopalaczy ?
nie będę brał tego szajsu, ale chętniw bym polukał, co i za ile :)

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

jeden na ulicy Maja 3, a drugi gdzie jest ?

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

ten drugi chyba jest na słowackiego, tak mi się wydaje że tak nazywa się ta ulica .. jak dobrze pamiętam w tym właśnie lokalu był jeszcze niedawno sklep za 5zł czy coś w tym stylu ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

zawsze było zapotrzebowanie na środki odurzające i zawsze będzie.
kiedyś ludzie odurzali się w celach rytualnych (kontakt z bogiem)
teraz odurzają się dla przyjemności.

Jeden lubi wypić, drugi zapalić, a trzeci załadować se strzykawe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

wolał bym zarobic zwykłykm dilerom niz "dopalaczowcom" niech sami sobie to jarają a nie wciskają badziew ludziom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dopalacze w Łomży

no jest na słowackiego tam gdzie kiedyć "wszystko za 5 zł"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org