czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Teatr szuka wolontariuszy na „Walizkę”

Antoniuk!!!! płać żebraku!!! przykry !!! ludziom to będą pracowali rzetelnie chyba idiota będzie za darmo dla ciebie robił !!!! ludzie nie idźcie tam!~! jak płacisz swoim etatowym pracownikom nadal 1400 brutto? rzygam na ciebie!!! i na twój teatr żałosny, znasz mnie!!! i ja ciebie żebraku !!! tlia to syf i dno!!

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Teatr szuka wolontariuszy na „Walizkę”

Praca jako wolontariusz nie wymaga płacenia.
Robi się to za darmo, z przyjemności i z pasji do sztuki, i np. przebywania wśród artystów z różnych krajów, z którymi można porozmawiać i dzielić się.

Jeśli jej nie masz - to przykro, nie zabieraj głosu.
Jak chcesz pracować za pieniądze - to szukaj innej roboty.

Aha,
Słyszałem, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Teatr szuka wolontariuszy na „Walizkę”

I tu masz rację jak wyżej ,problem w tym że ten system wyzysku (enigma komży)wprowadzili w latach 90 kieckowi w czarnych sukienkach z ul.sezamkowej a fakt że ten anty..niiiiuuk..nick z walizki wyskoczył i bardzo butny i bezczelny choć podobno z wyznania prawosławie.....l. .dno i wodorosty i pseudo dyrek.prezes.i pseudo bizneSS meni, czyli mani SS ekonomiczni ich motto w komży brzmi-praca za miskę ryżu w komży czyni wolnym...czyli za najniższą to masz się cieszyć rzeci wogule dali żyć imzarobkować.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org