środa, 05 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy policja powinna œcigać wykroczenia ?

NIE. Oczywiœcie ,że nie ; bo po co.Według opini podkomisarza Wiœniewskiego. W dniu dziejszym około godz 12.40 przejeżdżajšc ulicš Polowš na wysokoœci bloku 1 zauważyłem grupę młodzieńców polšcš papierosy i rzucajšcy pety na ulicę. Zgłosiłem przez telefon ten fakt policji. Okazuje się ,że postšpiłem Ÿle według podkomisarza Wiœniewskiego ,który meldunek przyjšł. Policja NIC tu zrobić nie może, taka była konkluzja oficera. Powinienem zatrzymać się ustalić sprawców ,zidentyfikować ,polinformować policje i czekac na ich przybycie. A ja postšpiłem LE. Panie Podkomisarzu GRATULUJĘ panu poczucia chumoru ! Bo z poczuciem obowišzku służbowego NIC pan nie ma wspólnego !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

Naprawdę Ci to to przeszkadza ,że ktoś palił papierosy i rzuca pety na ulice ?Czego ty od policji oczekiwałeś ,że rzucą wszystko i będą robić dochodzenie i szukać ludzi którzy o 12:40 palili papierosy ? ŻŻŻŻŻŻŻŻAAAAAAAAAAALLLLLLL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna œcigać wykroczenia ?

Popieram, tylko ciekawe czy trafiłeś kolego na podkomisarza tego co umie czytać czy pisać, bo może ta wiadomość do niego nie dotrzeć, ale z tego co widać to i tak jest dość mądrym komisarzem bo potrafi odebrać telefon. Hehehe, a obywatele by chcieli żeby jeszcze miał prawo w paluszku i na wyrywki wiedział co można a co nie można, a tak szczerze to nie wiem czy policję mamy ślepą czy aż tak leniwą, czy może wszedł nowy przepis że jak nie ma trupa to nie interweniować. Ostatnio zwróciłem uwagę na ich pracę. Długi byłby to temat, ale szkoda słów. Cały rząd samochodów stoi na zakazie, sami nie mogą już przejechać, więc wycofali się i nie znam przyczyny dlaczego, czy były tam auta również kolegów, czy ktoś im haracz płaci żeby się nie wtrącali. Jak będą się upominali podwyżki to rzućmy im propozycję by sprzedali te nowe fury i znajdą się pieniążki na podwyżkę. Pozdrawiam również Pana podkomisarza, i całą resztę leniwych.


RZUĆMY HASŁO BEZPIECZNE MIASTO I WSZYSTKO BĘDZIE OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

Nie mam pojęcia co wam Policjanci zrobili że szukacie byle pretekstu aby pisać bzdury. Ochłońcie i się zastanówcie, do autora tematu jeśli uważasz że było niedopełnienie obowiązków określ winnych- napisz skargę i zanieś w stosowne miejsce ( forum jest jak najbardziej nieodpowiednim miejscem !!)
Do konsula2 nie szkoda ci czasu aby pisać takie bzdety ? policjant nie znający prawa albo nie potrafiący czytać ...skąd się urwałeś ?
A w pracy maja jeździć wg ciebie pks`em czy jak będą cie okradać może niech rusza na deskorolkach za złodziejem ?

I niech jeszcze ktoś napisze ze w Łomży jest niebezpiecznie ;-)
Jak mamy takich troskliwych obywateli ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna œcigać wykroczenia ?

frajernia moim zdaniem:) i ulżyło ci społeczniaku ze zagaiłęs kogos z ucha jestes frajer i tyle

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

Wszechwiedzący, zaczekaj, aż Ci się coś stanie - będziesz prosił świadków, żeby zeznawali. Wtedy powiedzą: nie jestem frajerem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

zsc1 walisz tu z nazwiska i stopnia itp a jeżeli okaże się że nie było tak jak piszesz to wiesz że piłeczka zostanie odbita. Skoro jesteś taki prawy obywatel to wiesz że używanie telefonu podczas prowadzenia samochodu jest zabronione.

najważniejszy jest higieniczny, bezalkoholowy tryb życia !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna œcigać wykroczenia ?

o jej...czy ty jesteś jakiś mocherek czy jak czy co?

;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

powiedzcie mi, czy ktoś z was wogole pomyślałby, żeby dzwonic po policję, bo małolaty palą papierosy?

w życiu bym nie wpadła na to, żeby zawracac policjii gitarę czymś takim.

zsc1, jak dziadek pali na przystanku, to też to zgłaszasz? dla mnie to jest bardziej drażniące, bo w takich miejscach, jak przystanek (uzyteczności publicznej) czesto stoją np. mamy z dziecmi, ale babciom i dziadkom nałogowcom to nie przeszkadza. i nikt nie zwróci im nawet uwagi, nie mówiąc juz o zgłaszaniu tego na komendzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

zsc1 ty jestes konfidentem i w tym największy problem gardze takimi konfidentami co dzwonią na policje o byle co żal mi ciebie wez sie lepiej nie wychylaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

zsc1 - gratuluję tzw. postawy obywatelskiej... przy okazji chwalebnie (w Twoim pojęciu) i (tradycyjnie) anonimowo wyżyłeś się na podkomisarzu... współczuję Ci jednak sposobu, w jaki rozumiesz swoją postawę - hordzie "zatruwaczy przystanków" powinieneś sam (moim zdaniem) zwrócić uwagę i dać rzeczywiście Policji wziąć się za bezpieczeństwo na ulicy - o ile znam to miasto ul. Polowa 1 to budynek Sądu; jeśli policjanci będą dalej uciszać wesela, zbierać pety, konfiskować piłki na placach zabaw to bezpieczniej nie będzie, niestety; kiedy tak robią to słyszą właśnie "weźcie się k... za przestępców!"... czasy tępogłowych się skończyły i nie sądzę, aby świadom faktu rejestrowania rozmowy telefonicznej podkomisarz orzekł, że wykroczenie to nie sprawa Policji, ale są wykroczenia, występki, przestępstwa, zbrodnie i jest zdrowy rozsądek... i braki ludzi do pracy w mundurze też... pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

dobra to moze kur*** posadzą chłopaka/dziewczyne za palenie albo wlepią bezsensowną kare w formie mandatu sorry ale mysle ze taka osoba bedzie paliła dalej z tym ze lepiej sie bedzie chowac palacze są i będy mozecie sie napinac ale wierzcie mi ze gówno wam to da to tyle cała prawda na ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

wszechwiedzacy - ty to masz gadane :) ale żeś rzucił grypsem , dla was wszyscy frajerzy tylko jak juz sie w sądach znajdziecie to główki pospuszczane i łezki w oku :( niema komu poświadczyć !!

taki z ciebie troche łomzyński gangsta hahahah...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

zsc1 co ci przeszkadzali te malolaty?? co ci wogle do tego ze ktos pali?? trudne dziecinstwo miales czy mama cie nie kochala?? wez ty sie lecz czlowieku i niewyjezdzaj z takimi glupotami na forum. spoleczniak zwykly jestes i tyle jak zobaczysz na drugi raz kogos kto pali to idz wogle w druga strone bo znow zadzwonisz na policje i bedziesz wypisywal gupoty na forum. co ci alko juz mozg wyzarlo czy jak czlowieku?? idz lepiej do lekaza moze on ci powie co ci jest!!!!!







KONFIDENTOM KIJ W MORDE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

szalony palaczu czy to było do mnie jesli tak to nie zrozumiałem o co ci chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

SPOŁECZNIAK!!!

jakostam01

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

zsc1 masz nieźle nabałaganione w czubie :>>>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

zsc1 masz nieźle nabałaganione w czubie :>>>

P.s. A jak już ktoś trafnie zauważył - masz problem? To napisz skargę pożądny obywatelu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

CyberMass - przeczytaj początek mojego posta to zobaczysz do kogo to było

pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

tytułem uzupełnienia;
w dniu dzisiejszym zadzwonił do mnie instektor z KMP wyjaśniając,że w dniu wczorajszym wysłano radiowóz celem prewencji.
ps.
-posiadam zestaw głośnomówiący w samochodzie
-blok mieści się na osiedlu Monre Cassino (a nie jak przez pomyłke podłem Polowa 1) sąsiaduje z ogrodzeniem ekonomika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

zsc1 takich jak ty to tylko przekopac konfidencie no i co ci tak przeszkadza w tym paleniu ja nie pale ale nie przeszkadza mi jak ktos inny to robi nawet przy mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy policja powinna �cigać wykroczenia ?

heh ty to chyba jestes jakis uposledzony. Ekonomik to jest szkola ponadgimnazjalna jakbys niezauwazy i tam wiekszosc uczniow jest pelnoletnia i nikt im palic nie zabroni :) wez skoncz ten gupi temat bo on niema sensu zeby gociagnac dalej. wszyscy juz wiedza zes spoleczniak jest. ciekawe czy ty tak prawa przestrzegasz. jak policja bedzie mnie spisywac za palenie to juz bede wiedzial co za rura ich naslala. skoncz ten temat i nic wiecej nie pisz bo jak do tej pory to same glupoty wypisujesz i naucz sie lokalizacji w lomzy bo na drugi raz znow policje w blad wprowadzisz. Cya buraku

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org