sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I już wiadomo po co repolonizowano PKO SA.

O gustach się nie dyskutuje, jeden lubi wóde, drugi baby chude,

do Łomży przyjechała " artystka" na miarę naszych możliwości , dobrze że w ogóle coś się w mieście dzieje, nie ma co narzekać bo zawsze znajdą się fani i malkontenci ,

Co do frekwencji na koncercie, to o niczym to nie świadczy, większość ludzi nie poszła tam dla Dody, a jedynie dla rozrywki lub z ciekawości.
W mieście mało się dzieje i jak to się mówi " lepszy rydz niż nic ".
Ludzie nie mają kasy na życie , to i oszczędzają na kulturze, nigdzie nie chodzą - browarek kupiony w Biedronce i wieczór przed telewizorem, ot i wszystko.
Festyn zorganizowany przez "miasto", DARMOWA IMPREZA to co innego, można się wybrać, wszak to nic nie kosztuje. Zawsze to jakaś atrakcja, dla bezrobotnych.

Co do samej "gwiazdy", to myślę że jej gwiazda już przygasa, minęło już wcześniejsze zauroczenie "artystką". Nie oceniam tu jej talentów wokalnych, a całokształt . Swoją arogancką i pretensjonalną postawą zniechęciła do siebie wielu ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I już wiadomo po co repolonizowano PKO SA.

DODA-i jak
Autor: Audrey (---.elomza.pl)
Data: 16-07-11 23:49

nie myślałam, że jest taka mała i chuda



HHEHEEHEHEHEHEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I już wiadomo po co repolonizowano PKO SA.

Łomża daleko w tyle, o czymś to świadczy , ludzie potrafią tylko narzekać a jak już trzeba ruszyć tyłki, to się nic nie chce. Wstyd !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I już wiadomo po co repolonizowano PKO SA.

WCZORAJ ROZMAWIALM Z JEGO SIOSTRA TRAGEDIA

ALE TRAGICZNA DZIEWCZYNA TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org