poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re: Papież Franciszek: „islamiści z ISIS są jak uczniowie Jezusa”. Zalecił Europejczykom rozmnażanie się z muzułmanami!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież Franciszek: „islamiści z ISIS są jak uczniowie Jezusa”. Zalecił Europejczykom rozmnażanie się z muzułmanami!

Chciałabym się zwrócić do osób głęboko wierzących.Proszę spróbujcie w jakiś racjonalny,logiczny sposób udowodnić istnienie Boga.
Mówicie,że jest naszym ojcem,ale czy z naszego punktu widzenia postępuje jak dobry ojciec(mam na myśli wojny,kataklizmy,itd).Powiecie zapewne zaraz "wolna wola".Czy z naszego punktu widzenia(a jesteśmy przecież stworzeni na jego podobieństwo) dobry ojciec pozwolił by na to by jego dzieci cierpiały?Drudzy powiedzą "szatan".Czy szatan ma aż tak wielką moc i władzę,większą od Boga?Powiecie,to ludzie mając dobrą wolę wybierają drogę zła.Ja się pytam dlaczego On na to pozwala?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież Franciszek: „islamiści z ISIS są jak uczniowie Jezusa”. Zalecił Europejczykom rozmnażanie się z muzułmanami!

Był kiedyś szał przy mydełku fa ;)


robcio

Ziemniakami handlujesz ? ;) hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież Franciszek: „islamiści z ISIS są jak uczniowie Jezusa”. Zalecił Europejczykom rozmnażanie się z muzułmanami!

fresz

Odświeżamy stare przeboje :)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież Franciszek: „islamiści z ISIS są jak uczniowie Jezusa”. Zalecił Europejczykom rozmnażanie się z muzułmanami!

młody prowokatorze :)

Odpowiadam Tobie w tym jedynym, na wiele poprzedzających, iż osoby w wieku "dojrzałym" ( w tym również po 40) bo do nich sie głównie zwracasz...., potrafia zachować takt, umiar, kulture, poczucie humoru, które nie zanika po przekroczeniu bariery wiekowej...

Waga, rozmiar klatki, jak również, zachowania za kółkiem są atutami, "wapniaków"bezmózgowie to objawy Tobie podobnych :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież Franciszek: „islamiści z ISIS są jak uczniowie Jezusa”. Zalecił Europejczykom rozmnażanie się z muzułmanami!

To nie jest odpowiedź na moje pytanie.Jesteś osobą głęboko wierzącą postaraj proszę odpowiedzieć na moje pytanie(proszę tylko nie cytuj biblii).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież Franciszek: „islamiści z ISIS są jak uczniowie Jezusa”. Zalecił Europejczykom rozmnażanie się z muzułmanami!

To kup coś w tym kebabie za dwie stówki i będziesz miał, w czym problem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież Franciszek: „islamiści z ISIS są jak uczniowie Jezusa”. Zalecił Europejczykom rozmnażanie się z muzułmanami!

nie wiem czy dacie rade ale mozecie probowac
wymagania
waga do 51 kg
wiek do 24 lat to max niema zlituj jak 24 i poł np nie odpowiadam

włosy blond
wzrrost 170

i inteligencja chodz w polowie jak moja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież Franciszek: „islamiści z ISIS są jak uczniowie Jezusa”. Zalecił Europejczykom rozmnażanie się z muzułmanami!

fresz1

Na kartofle temat zszedł ;) hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org