poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Do radnego Zaremby

tak tak w sobotę ma być burza, najlepiej weź widły i biegaj po ulicach, jak cię porządnie grzmotnie to będziesz miał swój koniec. Ku twojemu rozczarowaniu jeśli się nie mylę w 2000 roku też miał być koniec świata nie wspominając już o wcześniejszych cudownych przepowiedniach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnego Zaremby

tacy jak on nie dorastają, bedzie mial 30 na karku i dalej bedzie chodzil w koszulce jp i nie nawidzil policji i sluchal firmy ktora mąci młodziezy w głowach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnego Zaremby

Przyłączam się do pytania.
Mieszkam na 1 piętrze i pod oknem mam wysokie choinki itp. Bardzo dużo światła to zabiera i również zastanawia mnie kto jest odpowiedzialny za zieleń na osiedlu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnego Zaremby

podbijam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnego Zaremby

21 maja o 18:00 kończy się "stary świat'', zaczyna nowy. Mam nadzieje że będzie lepszy od tego, to zresztą zależy od zależy. Więc 19oL4f3k26, jeżeli planujesz samobójstwo to się wstrzymaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnego Zaremby

Ale mi połkną jednorazowowy i wydrukował w mięscu nie widocznym

Sitwie mówimy dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnego Zaremby

jw.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnego Zaremby

maruda

Nie sądzę że w dzisiejszych czasach kobietę jak to piszesz da się "ułożyć " i że będzie zawsze będzie na każde skinienie swojego męża?

Za darmo nic nie ma, wiec gdzie ten haczyk tkwi:)

Dzięki za prezent ale go nie przyjmę:)

Chyba że wymienimy się na klocki lego.Co ty na to kolego:)

Jeśli twoja się dowie że po cichu traktujesz jako towar wymienny, podejrzewam że przez kilka tygodni będziesz spał na wycieraczce za nim ci wybaczy takie traktowanie jeśli wogóle ci wybaczy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnego Zaremby

Wynajmij żuraw z koszem, taki jak w technicy z elektrowni wymieniają oświetlenie uliczne, podejrzewam ze piłę spalinowo masz ,sam sobie poradzisz, wycinka drzew przez firmę może być kosztowna, z tego co pamiętam w Kupiskach Starych jest firma elektryczna posiada taki żuraw,
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnego Zaremby

Wiem jedynie ze niedaleko starej drzewnej, abc robia torty.. nie wiem jakie i za ile



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnego Zaremby

Witam !
Gdzie mogę kupić w Łomży folię z nadrukiem do oklejenia lodówki.I jakie są ceny ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Do radnego Zaremby

może ktoś się czegoś więcej dowiedział przez ten tydzień?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org