niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sala widowiskowa Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży - na Sadowej grają takie sceny ?

ja tam robie 7km to sie spotkamy :D ognia ! czekam papa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala widowiskowa Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży - na Sadowej grają takie sceny ?

ciag sie bo bedziesz wydymany gdzie popadnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala widowiskowa Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży - na Sadowej grają takie sceny ?

Szukam dla syna jakiegos klubu pilkarskiego.Jest jakis w lomzy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala widowiskowa Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży - na Sadowej grają takie sceny ?

kolego JBL to bardzo dobra firma tylko pod jednym warunkiem NIE kupój CHINOLI postaw na serię SR a jeśli szukasz coś tańszego zafunduj sobie LDM 1015 mam takie i naprawde bardzo ładny i porządny dzwięk No i CENA w miare Jeśli chcesz zapraszam na posłuchanie a napewno sobie takie zafundujesz te kolumny grają bez sub basów nawet w sali do 400 osób i dzwięk jest miodek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala widowiskowa Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży - na Sadowej grają takie sceny ?

Zatrudnię do pracy fizycznej mężczyzn w wieku od 20-35 lat, praca stała.
telefon: 862157550 w godz. 8.00-16.00 e-mail: marko72@vp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala widowiskowa Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży - na Sadowej grają takie sceny ?

Autor: madzia00 (82.139.163.---)
Data: 10-04-11 14:33

no własnie wiec dlaczego robi sie indukcie po terminie???? po to własnie by wywołać poród ;P Liczę się z tym że cc to poważna operacj, mi akurat zrobiono ja w warunkach komfortowych ;p i licze sie z tym ze wystepuja czasem jakies komplikacje po cc, ale tak jak wspomniałam ZYJEMY W XXI W. I JEZELI JEST MOZLIWOŚĆ UŁATWIENIA DZIECKU PRZYJSCIA NA SWIAT METODA CC I OSZCZĘDZIC MATCE BOLU TO DLACZEGO NIE SKORZYTAC. JEZELI CESARKA JEST TAKIM BAAAARDZO POWAZNA OPERACJA TO DLACZEGO JA WYKONUJA????? OT PYTANIE!

Dlatego że na całym świecie jak pójdziesz do prywatnej kliniki zapłacisz dobrze i na swoją odpowiedzialność sobie zażyczysz to nawet ci utną i przyszyją głowę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala widowiskowa Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży - na Sadowej grają takie sceny ?

jakie przedmioty kończą się w 2 klasie gimnazjum i idą na świadectwo końcowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala widowiskowa Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży - na Sadowej grają takie sceny ?

Skłądam Wam najgorsze wyrazy współczucia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala widowiskowa Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży - na Sadowej grają takie sceny ?

Jestem z Łomży i szukam gazety Tv okey z serialem Nieustraszony. Jeśli ktoś wie gdzie można jeszcze kupić tę gazetę.Czekam na konkretne odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala widowiskowa Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży - na Sadowej grają takie sceny ?

chyba zapominacie, że w tej katastrofie zginęło dużo więcej osób.

Nie tylko kartoflany prezydent, ale naprawdę wartościowi ludzie, którzy wiele dobrego zrobili dla Polski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala widowiskowa Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży - na Sadowej grają takie sceny ?

Sorry madzia00, ale jak dla mnie to pitolisz jak potłuczona...
Żeby jechać do Białegostoku na cc, bo chcą Ci zrobić indukcję... no w życiu bym na to nie wpadła! Indukcja porodu to normalny, powszechnie stosowany sposób przyspieszenia opóźniającego się porodu. Poród indukowany może bardziej boli, ale nie jest bardziej niebezpieczny niż normalny, nie wywoływany. Gdzie Ty się takich głupot naczytałaś? To, co się przydarzyło Twojej siostrze (swoją drogą współczuję) nie miało nic wspólnego z wywoływaniem porodu! Zapalenie płuc u dziecka wywołują bakterie, a nie podanie lub nie podanie oxytocyny przed porodem. A naderwanie uszka może się zdarzyć podczas każdego porodu, również niewywoływanego.

Co do porodu w Łomży - ja miesiąc temu urodziłam tam drugie dziecko. Pierwsze też rodziłam w Łomży. Nie mam większych zastrzeżeń ani do pierwszego, ani do drugiego porodu. Oczywiście, że są różne położne, jedne są milsze, inne trochę mniej, ale to nie świadczy o ich kompetencji. Ja starałam się być bardzo uprzejma i naprawdę nikt mi nic złego ani niemiłego tam nie powiedział.

Antonio123 - to, że położne siedziały sobie i czytały gazetki świadczy właśnie o tym, że poród Twojej żony przebiegał bez problemów, bo gdyby było inaczej, to położne na pewno byłyby przy niej. A skoro wszystko jest ok, poród idzie swoim rytmem, to co położna ma robić przy rodzącej? Dopingować ją? Klaskać po każdym skurczu? No nie rozumiem. Wystarczy, że czasami zajrzy i ją zbada, bo ktg wyświetla sie stale położnym na ekranie komputera, więc widzą, jeśli dzieje się coś niedobrego z dzieckiem i zaraz reagują. A co do niedelikatnego badania to rozwarcia nie da się zbadać delikatnie. I tyle w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala widowiskowa Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży - na Sadowej grają takie sceny ?

Przy "współżyciu analnym" nie zachodzi się w ciąże. Nie próbowałem, ale jak nie chcesz wydawać kasy to śmiało - próbuj.

Na poważnie to 2gi post powinien rozwiać wszelkie twoje wątpliwości.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala widowiskowa Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży - na Sadowej grają takie sceny ?

PUB9 polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org