niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \"Guy Verhofstadt w \"Handelsblatt\": Polska Donaldem Trumpem Europy\"

Zaraz, to powinienem pisać z błędami, żeby zostało to uznane za normalny post? Na forum siedzą przecież też ludzie, którzy piszą poprawnym językiem, a po kropce zaczynają dużą literą...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \\\"Guy Verhofstadt w \\\"Handelsblatt\\\": Polska Donaldem Trumpem Europy\\\"

Przyłącz sie do akcji "Obudźmy łomżyńska starówkę" wejdz na nasz profil na facebooku tam dowiesz sie wiecej o akcji .Pamietaj 2 maja godz.12 stary rynek happening na rzecz obudzenia starówki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \\\"Guy Verhofstadt w \\\"Handelsblatt\\\": Polska Donaldem Trumpem Europy\\\"

nie bede sie wypowiadac na temat szpitala i lekarzy w Lomzy-nie rodzilam tu, wiec nie wiem jak jest.
ale dlaczego nie chcesz pojechac do Bialego i dla wlasnego sumienia i spokoju uslyszec opinie jeszcze innego lekarza?

za wizyte u Arciszewskich ,nie zaplacisz az tak duzo wiecej niz w Lomzy,a bedziesz miec o wiele lepsze informacje i badania.
jesli tam lekarz powie ze silami natury-wtedy bedziesz rodzic w Lomzy.
ale jesli tam powiedza ze dla waszego bezpieczenstwa lepsze jest cc-to jesli masz dac tu komus po cichu pieniadze-to lepiej jest tam legalnie zaplacic i miec opieke na poziomie.
ja rodzilam w Bialym i jestem bardzo zadowolona-i nie chodzi mi tu o wystroj sal,super warunki,tylko o fachowa opieke i normalne traktowanie.

a to ,ze jestes teraz taka rozdrazniona ,to jest normalne-jestes juz lekko zmeczona,twoj organizm tez i jeszcze takie info o polozeniu dzidzi-to wszystko jest duzym obciazeniem psychicznym.
ale nie mozesz dac sie zwariowac,musisz byc silna dla siebie i dziecka :)

nie martw sie na zapas, wszystko bedzie dobrze!

pomysl,moze jednak pojechalibyscie do Bialego i wtedy bylabys spokojniejsza.
a jesli chodzi o sam porod w Bialym-to nie martw sie -zdazysz dojechac :)
to sie nie dzieje w ciagu godziny-a w tym czasie zdazycie dojechac.
powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \\\"Guy Verhofstadt w \\\"Handelsblatt\\\": Polska Donaldem Trumpem Europy\\\"

ktos cos dozuc jeszcze flage Chin i Korei Pln, albo portret Lenina wtedy bedziesz the best! ktos cos chyba ma bolszewickie pochodzenie wiec lepiej mu nie dokuczajcie bo zostaniecie zeslani na sybir.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \\\"Guy Verhofstadt w \\\"Handelsblatt\\\": Polska Donaldem Trumpem Europy\\\"

a jak ktoś nie jest zarejestrowany na tym facezboku ?

2 maja to dużo osób wyjeżdża, albo kac, czy gdzieś odpoczywają pod płotem, trochę może być lipa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \\\"Guy Verhofstadt w \\\"Handelsblatt\\\": Polska Donaldem Trumpem Europy\\\"

No nie jest az tak zle u nas w szpitalu ale tak jak wszedzie i w kazdej sytuacji zdarzaja sie wyjatki. Ja spedzilam 5 dni na patologii i co zmiana to humorki. Jedni narzekaja na lekarzy, a inni na tych samych same pochwaly wylewaja. Ja np. mialam "nieprzyjemnosc" byc badana przez lekarza, ktory jest chwalony a taki z niego kawal hama i gbura, ze jak mnie badal to myslalam, z eodlece na tym fotelu, caly dzien chodzilam okrakiem, a na drugi dzien przy badaniu przez innego lekarza okazalo sie, ze mam skrocona szyjke, czego wczesniejszy doktorek nie zauwazyl albo po prostu mi ja zruszyl tym niedelikatnym badaniem.

Znam przypadek dziewczyny gdzie przekrecili jejd ziecko, bo koniecznie kazali rodzic naturalnie i nie dosc, ze dziewczyna przezyla niesamowity bol to mlay urodzil sie owiniety pepowina z niedotlenieiem, wiec ja bym nie ryzykowala i pojechala jeszcze do lekarza do Bialego. Bo co innego rodzic naturalnie gdy dziecko jest ulozone prawidlowo, a co innego gdy nie jest tak ulozone...

A porodem sie nie stresuj, ja jestem w 34tyg i tez ciagle mysle o porodzie, a hormony robia swoje juz na tym etapie ciazy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \\\"Guy Verhofstadt w \\\"Handelsblatt\\\": Polska Donaldem Trumpem Europy\\\"

wykupiłam karnet na Pływalnię nr 1 za 200 zł w drugiej połowie marca, z myślą, że będę sobie chodziła na basen na 19-20, bo kończę pracę o 18tej.

nikt mnie nawet nie poinformował, że jest planowane skrócenie godzin otwarcia pływalni!

I teraz nie mam jak wykorzystywać karnetu, bo nie mam możliwości dotarcia na basen do 18.30, czyli do tzw. ostatniego wejścia.

nie orientujecie się, czy mogę domagać się zwrotu pieniędzy za wykupiony karnet?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \\\"Guy Verhofstadt w \\\"Handelsblatt\\\": Polska Donaldem Trumpem Europy\\\"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \\\"Guy Verhofstadt w \\\"Handelsblatt\\\": Polska Donaldem Trumpem Europy\\\"

Wie ktoś gdzie skupują pralki na częśći? Moja jest prawie nowa, niespełna 3-letnia ( tylko bęben się skosił i zawiasy stopiły ) a reszta w porządku..
Czy poprostu wynieść na śmietnik..? Nie wiem co robić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \\\"Guy Verhofstadt w \\\"Handelsblatt\\\": Polska Donaldem Trumpem Europy\\\"

A gdzie jest ten nowy salon? bo ja też byłam zadowolona z usług Wiktorii jak pracowala w Elfryzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \\\"Guy Verhofstadt w \\\"Handelsblatt\\\": Polska Donaldem Trumpem Europy\\\"

firma Miliszkiewicz, skupuje wszystkie sprzęty, takie jak pralki kuchnie ,lodówki itd ul. Pilsudskiego przy totach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \\\"Guy Verhofstadt w \\\"Handelsblatt\\\": Polska Donaldem Trumpem Europy\\\"

Niewątpliwie. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \\\"Guy Verhofstadt w \\\"Handelsblatt\\\": Polska Donaldem Trumpem Europy\\\"

Przy Mechaniaku, jadąc w stronę legionów z lewej (przed piekarnią).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \\\"Guy Verhofstadt w \\\"Handelsblatt\\\": Polska Donaldem Trumpem Europy\\\"

brawo, tylko wpierw trzeba by było zamieść z miasta naszą małą lokalną mafię :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \\\"Guy Verhofstadt w \\\"Handelsblatt\\\": Polska Donaldem Trumpem Europy\\\"

Zapraszam na www.zorbing-paintball.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \\\"Guy Verhofstadt w \\\"Handelsblatt\\\": Polska Donaldem Trumpem Europy\\\"

re szpenio

Większość rzeczy o których piszesz jest w trakcie realizacji. Ulica długa i farna w obrębie starego rynku mają być zamknięte jeszcze przed wakacjami, rozpisany jest przetarg pod najem terenów pod ogródki na starym rynku, w ubiegłym roku i bieżącym można wydzierżawić od miasta teren pod ogródki na ulicy długiej ale co do zachęcania przez miasto w formie zmniejszania podatków lub dopłat do prowadzonej działalności to niestety ale poniosło cię.
W gospodarce rynkowej to rynek i przewidywania co do możliwości osiągnięcia zysku są wyznacznikami dla przedsiębiorców do tego czy coś robić czy lepiej sobie odpuścić. Jężeli ten co handluje butami jest w stanie płacić przez okrągły rok właścicielowi kamienicy czynsz to jak chcesz zmusić właściciela kamienicy, żeby wynajął lokal dla gastronoma i poza sezonem odpuścił mu chociaż 50% czynszu bo lipa. Rozumiem, że wtedy miasto miało by dopłacać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \\\"Guy Verhofstadt w \\\"Handelsblatt\\\": Polska Donaldem Trumpem Europy\\\"

Mam pytanie czy pisząc bloga można napisać prawdę o jakiejś osobie używając jej imienia i nazwiska? Bo np jak się później np w Googlach wpisze się imię i nazwisko tej osoby to ukaże się pewnie również informacja o niej z mojego bloga, tak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Następny odleciał do Tworek. Lewacki bełkot: \\\"Guy Verhofstadt w \\\"Handelsblatt\\\": Polska Donaldem Trumpem Europy\\\"

ale chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi hehe, co serwis to inna odpowiedź:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org