poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Maciorowicz i Kaczyński mogą świętować, kolejne skłócone środowisko Tym razem Powstańcy Warszawscy.

36-38

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciorowicz i Kaczyński mogą świętować, kolejne skłócone środowisko Tym razem Powstańcy Warszawscy.

Jadę w piątek z Warszawy do Łomży. Mam wolne miejsce i mogę zabrać jedną osobę. Wyjeżdżam o 15.30.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciorowicz i Kaczyński mogą świętować, kolejne skłócone środowisko Tym razem Powstańcy Warszawscy.

Daj maila.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciorowicz i Kaczyński mogą świętować, kolejne skłócone środowisko Tym razem Powstańcy Warszawscy.

Rozumiem , w przekładzie może być trudno znależć spróbuj wpisywać w wyszukiwarce zapytania po angielsku to znajdziesz napewno coś, ale też w angielskim.powodzenia

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciorowicz i Kaczyński mogą świętować, kolejne skłócone środowisko Tym razem Powstańcy Warszawscy.

rambo

Ten komin najpierw ty mi wylizałeś żeby ten co będzie czyścił nie musiał się paprać w gnoju a dopiero potem dałem do przeczyszczenia:):):):)

I za to dostaje się podwyżki bezmózgowcu :):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciorowicz i Kaczyński mogą świętować, kolejne skłócone środowisko Tym razem Powstańcy Warszawscy.

chciałeś się pochwalić że byłeś w Norwegi ? :O prawie ci uwierzyłem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciorowicz i Kaczyński mogą świętować, kolejne skłócone środowisko Tym razem Powstańcy Warszawscy.

co do chłopaka cukrzyka, może czuł że spada mu cukier we krwi niemiał nic słodkiego dlatego poprosił o czoko, hmm mam siostrę z cukrzyca jak by oszamala cale czoko miala by ze 500 cukru we krwi *normalny człowiek ma ok 100* ale po 3 tabliczkach to już śpiączka!!! ehh no trzeba pomagać trzeba...

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciorowicz i Kaczyński mogą świętować, kolejne skłócone środowisko Tym razem Powstańcy Warszawscy.

Witam jestem nabywcą drukarki brother MFC-J265W i mam pewien kłopot.Wiem ,że to nie forum komputerowe ale nie znam żadnego po żądnego forum jeśli można to polećcie.A mój problem polega na tym podłączam sobie drukarkę do komputera bo nie zawsze jest włączona a tu wyświetla się dalej ikonka offline.Nie zarejestrowałem produktu na stronie producenta czy to może być przyczyną ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciorowicz i Kaczyński mogą świętować, kolejne skłócone środowisko Tym razem Powstańcy Warszawscy.

O co się ciskasz?????

To nie widziałeś co ci przywieźli ?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Maciorowicz i Kaczyński mogą świętować, kolejne skłócone środowisko Tym razem Powstańcy Warszawscy.

hehe.. Nawet w internecie probuja sie dowiedziec czemu go nie bylo :)
Co by bylo gdyby go zabraklo na miecha calego? ... uuu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org