środa, 05 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Z cyklu ministry PiS rodem z PZPR - Andrzej Kryże

Tomek- tak ma na imię....:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z cyklu ministry PiS rodem z PZPR - Andrzej Kryże

No ja nie rozumiem postulatu @śLeDcZy , że dużo młodych ma głosować na Czerniwaskiego... Dlaczego ja, jako osoba młoda mam głosowac na starego komucha, osobę z byłej epoki?
Ktokolwiek wszedłby razem z Czerniawskim do drugiej tury to zawsze zagłosuję na przeciwnika.

A drugi bezsensowny argument, że jak wygra Kołakowski, to Białystok przestanie nam pomagać. A w czym oni nam pomagają????? Bo ja tej pomocy jeszcze nie zauważyłem. To już wydaje mi się, że to Kołakowski jest osobą która bardziej będzie walczyć ze śledziami.

Nie popieram żadnego z obu Panów, ale dajcie konkretne argumenty, bo jak narazie to jest śmieszne i raczej jest na korzyść Kołakowskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z cyklu ministry PiS rodem z PZPR - Andrzej Kryże

dziękujemy ze Pan nas godnie reprezentował ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z cyklu ministry PiS rodem z PZPR - Andrzej Kryże

Podaj wymiary,może wejdzie do busa podwyższanego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z cyklu ministry PiS rodem z PZPR - Andrzej Kryże

I za to ,że miasto"Nasze" zawsze tętniło życiem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z cyklu ministry PiS rodem z PZPR - Andrzej Kryże

Ta piosenka to dla pana były prezydencie i szybko wynoś się z ratusza a teraz mając dużo czasu idź pan do logopedy może poprawi ci wymowę.
WYNOCHA Z RATUSZA.
http://www.youtube.com/watch?v=pc0mxOXbWIU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z cyklu ministry PiS rodem z PZPR - Andrzej Kryże

NIe mogę zgodzic się z twoimpsychiatrą!
Dlaczego od razu nie teges?? Dziewczyna może byc zwyczajnie nieśmiała! Albo widzi, co się w świecie dzieje i jest po prostu ostrożna no i, nie czarujmy się mądra! :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z cyklu ministry PiS rodem z PZPR - Andrzej Kryże

26 podobno Polityka gra w 9ce?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z cyklu ministry PiS rodem z PZPR - Andrzej Kryże

dzięki wielkie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z cyklu ministry PiS rodem z PZPR - Andrzej Kryże

teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, co CI jest Brzeziniaku cholerny?????????????????takich jak ty niechcialabym na ulicy spotkac padalcu,
postaw do ku wy nedzy wreszczie sam sobie pytanie i nie ludz sie ze cos pomozesz lomzy


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z cyklu ministry PiS rodem z PZPR - Andrzej Kryże

na allegro jest masa tego typu artykułów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z cyklu ministry PiS rodem z PZPR - Andrzej Kryże

Kriss0908 a mowia, ze kobiety to materialistki :/ Skoro lecisz na kase to ciesz sie, ze jeszcze ona tego nie zauwazyla :) Bo spisze przed slubem intercyze i nic z tego nie bedziesz mial :P Wiec korzystaj poki mozesz... I wiesz skoro jest takim "potworem" i tak krzywdzi ludzi, bo ma kase i mysli, ze moze wszystko to odpusc sobie taka babke, bo poslubie naprawde "umili" Ci dopiero zycie :) Ale wtedy bedzie za pozno!! Z drugiej strony sam jestes egoistyczny i naprawde nie chcialabym takiego kolesia - Wrrr...

Chesapeake nie zgodze sie z Toba, ze ludzie musza byc na takim samym poziomie, jesli masz jakies watpliwosci zawsze mozna spisac intercyze, doksztalcic sie (zalezy o czym tutaj myslimy)... Ale jesli nic nie zrobisz w tym kierunku to fakt beda klotnie i w ogole czepianie sie :/

Kolekcjiner, Soho fakt pieniadze przydaja sie na wiele fajnych rzeczy, ale jesli nie ma uczucia to po co mi facet dla ozdoby, czy seksu skoro ja mam swoja kase i sama bym sobie poradzila??

MR.Y jak kocha to i w biedniejszej rodzinie nie bedzie klotni z powodu braku pieniedzy, bo ludzie beda sie zastanawiac sie jak przezyc, bo wiesz latwo jest miec siedmioro dzieci i robic wiecej i pozniej sie klocic oto kase, albo oto, ze zabraklo na alkohol, ale wtedy mowimy o patologii...

Ayla, Onaa23 popieram i zgadzam sie z Toba!! Na wszystko mozna zapracowac o ile sie chce!! Ale wiekszosc teraz szuka sponsorow, bo milosc i uczucie nie sa juz tak doceniane - no coz zalosne, ale prawdziwe!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Z cyklu ministry PiS rodem z PZPR - Andrzej Kryże

a przypadkiem wyplatka nie miała byc z firmy progres( chyba dobrze napisalam)???

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org