wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

kazda kobieta mysli tak samo, musi być wysoki przystojny bogaty a to ze bedzie katowaś i zdradzać po slubie to pikuś,hehe,
jesk takie powiedzenie "z ładnej miski sie nie najjesz, tylko z pełnej"
a teraz do panów, jako wolicie panne na żonke, super ładno modelke która po ślubie bedzie liczyc wasz hajs i malowac paznokcie itd czy z wyglodu przecietno która tez pujdzie do pracy bedzie wam pomagac i bedzie dobrą żoną? no jako wolicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

wlasnie o to chodzi, ze bóstwem nie jest ,ale jest naprawde ladna, absolutnie nie obnosi sie z niczym, jest skromna i uczciwa i uwierz mi jak slyszy komplement pod swoim adresem, to nie obrasta w piorka. Jesli znajdzie madrego faceta, to napewno jej sie ulozy. Byc moze nie natrafila na tego, ktory rozumie tak jak ona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

Paula11 nie rób nic na siłę facet sam dla koleżanki się znajdzie tu na tym forum są sami id...ci sama widzisz oni nie traktują tego poważnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

takie przypadki mozemy spotkac w kazdym szpitalu, i juz nic dziecka ci nie zwroci, zadna forsa
istnieja pewne ubezpieczenia, ktore w razie infekcji zalapanej na oddziele szpitalnym zapewniaja rodzinie wyplacanie znacznej sumy pieniedzy, wiemy doskonale ,ze w takich przypadkach pieniadz jest tylko odskocznia od bolu jakiego doswiadcza rodzina



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

StalowaŁapa (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 15-11-10 11:14

to po co jej zdjecie? co jest dla niej wazniejsze? ja wiekowo nie pasuje, mam 22 lata, ale wiem ze trudno znalesc dziewczynę, szukam i co mam z tego, kazda to imprezowa i rozrywkowa która patrzy na wyglad i majo mnie gdzies bo co, bo waze 95 kg przy 179cm sama widzisz, o charakter sie nie pytają.heh

Milosc!!! to bardzo wazne dla niej i zrozumienie! kazda kobieta tego chce!!! kazda kobieta tez ma swoj ideal mezczyzny!!! Byc moze o takim tylko marzy i nie widzi "tych obok". Nie jest z tych imprezkowych i rozrywkowych. 22 lata, to chyba odpada, zycze ci powodzenia!!!

szukam wiec dalej, panowie, gdzie jestescie, czy ci ladni sa zajeci, czy w ogole takich nie ma??? chociaz sa, bo sama takich widuje na ulicy, tylko pytanie czy wolni???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

ja nawet nie podbijam bo mam juz dosyc takich lasek, ale równiez zycze powodzenia.heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

Autor: StalowaŁapa (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 15-11-10 11:22

luka.s zgodze sie z Tobo, Paula11 nawet jak znajdziesz chłopaka dla kolazenki to jak jej nie wyjdzie to bedzie Twoja wina

raczej nie!!! nie jednej kolezance doradzalam w zwiazku i nie zaluja!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

sklep nocny - monopol 24h i tu bedzie zarobek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

malwina25 napisał(a):

> na łomży ostatnio zostały rozwieszone ogłoszenia z tanim
> weglem z dostawa gratis. uważajcie na nich bo niestety cena
> jest bardzo fajna tylko waga zamawianego wegla nie jest
> faktyczna jaka zamawiamy. ja zostałam oszukana prawie na 0,5
> tony. więc uważajcie.



kiedy to sie wreszcie skonczy na rzez ! aby tak chaniebnie oszukiwac?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

tyle kociakow tam sie szfeda



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

zy ci ladni sa zajeci, czy w ogole takich nie ma??? chociaz sa, bo sama takich widuje na ulicy, tylko pytanie czy wolni???

litości. ładny facet? to troche pedalskie określenie. Nie chcialbym nigdy zeby ktos mowil na mnie ladny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

komuś uciekla pociecha a dzieci sobie jaja robią, wy szybciej zdechniecie jak ten kot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

pewnie jeszcze ma miec ładny sweter i włosy myte szamponem Loreal elsev z domieszką żelu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

Autor: Krist OFF (---.introlan.pl)
Data: 09-11-10 21:32

Chyba najprostszym sposobem jest ignorowanie jej postów.
Mało inteligentni ludzie pragną poklasku. Nie zwracajmy na nią uwagi nie odpisujmy to przestanie pisać.

no i co zamknela sie wreszcie?

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

temat był poszukaj w starszych wątkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

Pierre_Dolain napisał(a):

> Paula :-)
>
>
> Dobre masz serce, tylko mało doświadczenia, lepiej
> zapytaj swoją przyjaciółkę czy ona rzeczywiście tego
> pragnie i czy chce takiej akurat Twojej formy pomocy. Jeśli
> robisz to bez jej zgody i wiedzy, to możesz stracić
> przyjaciółkę.
>


w warszawie bywaja fajne studentki do wyrwania, rozumiem ze przejazdy kosztuja ale czego sie nie robi dla milosci......., czasami wystarczy ,ze objecasz takiej cos milego i dotrzymasz slowa a to , czy jestes na rozkazy mamusi-zony ja nie obchodzi,
znam dobry przewoz autokarem smolen i spolka-prawie pol darmo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

bo kto w tych czasach sprzedaje węgiel po 450zł? jak jest cena po 600 zł to napewno nikt cie by nieoszukał. ja kupiłem węgiel z takiej karteczki i jestem zadowolony. towar super jakości i ilośc ok. ale jak chcesz kupowac po 450zł to twuj wybór. ja im daję 10/10. solidni chłopaki. polecam ich znajomym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

Na komisariat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

dziwie sie ze ją czytasz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

Ja moge odstapic ci Bolsa w cenie 18 zl za 0,5 mam ok 40 butelek, pozostalosci po weselu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

hehe no pipidowa pipidowa ok chodzilo poprostu o sam fakt byc moze komus sie przyda taka informacja a ty juz wyjezdzasz z pipidowa . . . wogle dobrze ze cos buduja i zawsze ktos znajdzie kawalek tej pracy . pozdrawiam ps. a lomza nie pipidowa? nie obrazajac nikogo poprostu ja sam jestem z zambrowa i pracowalem u was troszke bo u nas tez z robota ciezko wiec mysle ze mozna czasami sie wymienic jakimis informacjami na temat pracy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

dlatego pizze trzeba zamawiac w lokalach, ktore sa od lat i nadal ciesza sie dobra opinia, ja tam nie przepadam za nowosciami i eksperymentami, szczegolnie jesli chodzi o jedzenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

jakość placków się zmienia chyba z dnia na dzień nie nadążysz, ale BENEK wracaj do początkowych standardów bo to co teraz jest to chała z serem a nie PIZZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

KFC ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS klamie. Glosuj na Kukiza.

może w centrum budowlanym przy jednostce ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org