poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
74 rocznica wybuchu II wojny światowej

chinczycy go z checia wezma



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

J.RAMBO

ZAMKNIJ SIĘ DEBILU !!!!!! SWÓJ MÓZG ZJEDZ !!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

trackone-wsiowy buraku, mieszkam w tym miescie od pokolen a jezeli masz doswiadczenia z krowiankami ze swojego dziecinstwa to tylko twoj problem.przyzwyczailes sie do gowna to sie wnim tarzaj ale nie pros innych o aprobate.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

sebo19-zrobisz mi jeszcze raz loda?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

Tak a szofer z lachą gdzie się bili, nie w Studencie przypadkiem? nie tam przesiadywali? Chcesz mi wmówić że tam nie bylo dresiarstwa? Zapewniam cię, choć pewnie dobrze o tym wiesz, że zarówna tam jak i Pod Koniami i w Tcheslavie często pzresiadywały dresy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

sorry ze mnie niebylo odezwij sie na gg 5297647 jestem niewidoczny Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

Pani "Gągała" to pikus w porównaniu do Sz.P M.Łada do której przychodzę na podpis.Ta Pani jeśli by pracowała na akord to nie zarobiła by nawet na waciki...za każdym razem modle sie żeby wyjść z urzędu po godzinie bo średnio schodzi 1,5 h a w końcu ile to pracy...złożyć podpis i 2 razy kliknać myszą.Może było by dużo szybciej gdyby co chwila nie robiła wywiadu środowiskowego!!!Jeśli chodzi o ankiete to podpisuję sie obiema rękoma :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

tu ****.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

dziś jest koncert w pubie underground na starym rynku. Gra polityka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

co do polsatów to zależy kto co lubi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

Kogo polecacie w Łomży?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

Samanto, dziękuję za to, co napisałaś. Osobiście opadają mi już ręce i nie mam sił tłumaczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

Chciałbym się wypowiedzieć na temat dzisiejszego artykułu dotyczącego sytuacji powodziowej w Łomży.W artykule tym zostały wymienione cztery ulice zagrożone podtopieniami,a mianowicie:Prosta,Cicha,Jasna i Nowogrodzka.Ktoś tu strzelił wielkiego byka,bo dlaczego ulica Prosta ma być zagrożona,skoro ona nie leży nad Łomżyczką.Chodzi tu pewnie o ulicę Piwną.Takie informacje powinny być sprawdzane przed opublikowaniem.Podobny komunikat pojawił się też w radio.Niektórzy mieszkańcy z ulicy Prostej nie będą spać tej nocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

tak nie sugeruj się tym forum niestety ale 99% ludzi udzielających się na tym forum siedzi cały czas na forum i niema bladego pojęcia o świecie więc niepodniecaj się bo i tak co byś nie zobił to i tak ci dupę obsmarują ,jeśli masz trochę kasy do zainwestowania to nie w Łomży, jeśli będziesz się upierał to wyrzuć ją do narwi mniej stresu będziesz miał .pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

Mogłaś chociaż je do schroniska zawieść. Może bałaś się że Ci tapicerkę wybrudzą? eh.. żałosna jesteś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

w I LO na sali gimnastycznej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

J.Rambo niestety ale mózgu zjeść nie może gdyż on ma w głowie sznurek trzymający jedynie uszy ...bo gdyby go miał takich debilnych odpowiedzi by nie udzielał no chyba że poziom szarych komórek jest na minusie...albo wieje tam siny przeciąg.
Szkoda pieska ja bym go wziął ale niestety mam już jednego szaleńca tej rasy i raczej się nie polubią:(
Właścicielkę osobiście bym .....(domyślcie się:P)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

nie wiem czemu się dziwicie po 1990 roku wybralismy kapitalizm i tak będzie , że 95 % będzie zarabiać po 1000 złotych i należy się cieszyć z tego ,że mnacie pracę . A reszta po 10 000 złotych i więcej. I nie ma co się dziwić taka jest kapitalistyczna sprawiedliwości i zasada większośc pracuje dla dobrobytu paru. Sami to wybraliśmy. Co więcej bieda będzie dziedziczona inaczej mówiąc pochodzisz z biednej rodziny to i ty będziesz biedny do końca zycia i twoje dzieci.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

Firma "Animalex" znajdująca się w miejscowości Gorki Sypniewo udostępni punkt gromadzenia zwierząt przeznaczonych na eksport zagraniczny. telefon: 86-219-18-69
509729955


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

Podaj dane kontaktowe włascicielki.


On jej nie uciekl tylko sie go po prostu pozbyla!


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

Po co przychodzicie do urzędu skoro tak Wam wszystko nie odpowiada? Po ubezpieczenie? Urząd Pracy jest od tego żeby bezrobotny znalazł pracę a nie rejestrował się po to żeby mieć ubezpieczenie i uściślając to nie urząd ma znaleźć osobie bezrobotnej pracę tylko urząd pozyskuje oferty pracy dla tegoż bezrobotnego i to w jego interesie jest znalezienie sobie pracy. A tak w ogóle to nie powinniście używać nazwisk Pań które tam pracują i jeżeli macie jakiś problem odnośnie obsługi w urzędzie to Pan dyrektor przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w poniedziałki od godz. 10 do 15.30 pokój 203 albo zastępcy Pana dyrektora pokój 104, ewentualnie można iść w takiej sprawie do kierownika danego działu a nie wypisywać takie rzeczy, posługując się do tego nazwiskami!

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

W zeszłym roku, na wiosnę i w lecie, sporo osób biegało po Łomży i Jednaczewiaku .

Ja może już w połowie marca zacznę biegać, oby nie było śniegu. :D


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

drogi J.Rambo, pozwol, ze odpowiem ci twoim wlasnym cyctatem....
oto on:
----
Autor: J.Rambo (---.elomza.pl)
Data: 11-02-10 17:50

witam zacne grono forumowiczow 4lomza.jestem nowy w tym miescie i chcialbym spytac co jako mieszkancy lomzy mozecie polecic .dziekuje za wszystkie posty ktore pomoga mi sie wdrozyc w tutejsze zycie.

John Rambo
----

a oto link do twojego tematu:

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=246389&t=246389


no comment :P

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

dokad wszyscy tak biegną ?





;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

Nie chce na nim zarobić jak ktoś wyżej napisał, tylko byłbym zainteresowany bo sam się rozglądam za takim pieskiem, ale chodzi mi o długowłosego owczarka niemieckiego, jeśli ten jest właśnie długowłosy to proszę o kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

Klamstwo ma krotkie nogi?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 74 rocznica wybuchu II wojny światowej

cześć, jak w temacie zgubiłem tablicę rejestracyjną zaczyna się na BL 24 . Znalazcę czeka nagroda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org