sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czas najwyższy pokazać ludziom...

"Do porządnego lokalu powinno sie chodzić w pantoflach a nie adidasach!!! Popieram taką selekcję."

A jak świecące pantofle najważniejsze!!! I jeszcze dresik kościołowy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

ludzka glupota , wtakim wieku niewiedziala co to milosc jeszcze , chodz niby przez nią skoczyla. moze byla chora psyhicznie albo cos



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Niewiem jak ty ale ja pantofli do dresu nie zakładam tylko do spodni garniturowych. CZy naprawde masz taki problem przynajmniej w tą sobotę ubrać sie elegancko jak idziesz do lakalu z kobietą ???? Przyrosły ci te adidasy do nóg że sie nie możesz z nimi rozstać i tak zaciekle ich bronisz ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

na youtube jest wystarczy wpisac ania i rafał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

W samych pantoflach to lekka przesada. Ciekawe jakimi kryteriami bedzie sie kierowala ta selekcja? Czy tylko bedzie dotyczyla stroju czy tez i fizjonomi twarzy? Ciekawe czy ten drugi warunek beda spelniali sami selekcjonerzy?:):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Wypadek napewno smutny jest,dla rodziny,stracili ukochaną osobę.Okres dojrzewania spowodował **** *** pogląd na świat,być może nikt z znajomych nieumiał pomóc,cóż była zagubiona.Lecz przez to wydarzenie pokazuje jak my(młodzi ludzie) popadają w tzn.DÓŁ,ale teraz w najgorszym wypadku będzie tam gdzie nic,w nicości,a w najlepszym będzie aniołem razem z Bogiem.
Musimy działać,by ulepszyć świat,to właśnie nam powierzono:okropny świat,pokażmy że życie może być piękne.

Marta[*] Bóg z Tobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Wypadek napewno smutny jest,dla rodziny,stracili ukochaną osobę.Okres dojrzewania spowodował **** *** pogląd na świat,być może nikt z znajomych nieumiał pomóc,cóż była zagubiona.Lecz przez to wydarzenie pokazuje jak my(młodzi ludzie) popadają w tzn.DÓŁ,ale teraz w najgorszym wypadku będzie tam gdzie nic,w nicości,a w najlepszym będzie aniołem razem z Bogiem.
Musimy działać,by ulepszyć świat,to właśnie nam powierzono:okropny świat,pokażmy że życie może być piękne.

Marta[*] Bóg z Tobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Dobre :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

A moim zdaniem, jeśli Ratusz kupi radnym laptopy, wówczas wszyscy łomżyńscy nauczyciele powinni również z takim wnioskiem do Ratusza wystąpić. Myślę, że tej grupie zawodowej taka 'pomoc naukowa' przyda się znacznie bardziej.
Ale nasi radni wraz z Prezydentem potrafią tylko lekką ręką likwidować szkoły, sprzedawać szkoły oraz wydawać 'inne mądre' decyzje...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

hmm... To są różne monety. Dużo jest z PRLu, z Włoch, Belgii, Niemiec itp. Ogólnie mówiąc, są to monety z okresu 1950-1989. Jeśli ktoś zaczyna zbierać monety, ten zbiór jest dla niego, bo nie znajdziecie tu jakiś białych kruków.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

GANS, proponuję, żebyś nie zamieszczał takich niepotrzebnych komentarzy, które znalazły się już we wczesniejszych postach, bo to tylko świadczy o Twojej "madrości"... i niedojrzałości...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

a z jakiej paki maja dostawac na laptopy z budzeu miasta nie wazne czy to nauczyciele czy radni niech kupia sabie za wlasne pieniadze jak im tak ciezko, kazdy by chcial tak dostawac wszystko za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Przyszła mi taka myśl: Prezydent dostał absolutorium za obietnicę laptopa. Ale to chyba niemożliwe.
Jeszcze raz zgłaszam propozycję: dokumenty radnym wręczać w formie elektonicznej. Dla "nieumiejących" obsługi komputera dać na papierze.
Laptopy dać szkołom!

Pozdrawiam Radnych i bezradnych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

a ja osobiście nie polecam Pyda

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

jeśli to Cie interesuje, to mam kolekcje dwuzłotówek, większość wydawanych od 1999 do 2007, a z ostatnich trzech lat wszystkie, jesteś zainteresowany?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Swoją drogą też mam sporą kolekcję monet 2 zł NG na sprzedaż(pojedyncze sztuki, ale także i worki mennicze) oprócz tego kilka monet z PRLu, a także nieliczne sztuki z 20-lecia międzywojennego. Wszystkim zainteresowanych zakupem proszę o kontakt pod wirkos@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

ludzie, co wy gadacie??

ja się dziwie, na jakim jestesmy etapie rozwoju, że jeszcze przez tyle lat ten zakup nie został zrealizowany ?/
bez przesady, ondługiwać komputer teraz dzieci po 8 lat umieją, a nawet mniej

miejmy nadzieje, że ten zakup przyniesie jakieś korzyści

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

gans pełne poparcie

czy w Łomży ludzie zrozumią, że na forum każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania ??

najbardziej mi szkoda rodziców oraz najbliższego otoczenia, jej nie, napewno ktoś by jej pomógł wyjść z tej sytuacji

mimo tego [*], każdego człowieka szkoda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

mam fotke tych monet. Jest to bardzo duża ilość powtórek tych monet, więc moge je sprzedawać zestawami. Zainteresowanych proszę na maila: se.b.eq@wp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

A jaki to powód mogą miec???Chyba tylko zazdrosc.A na hu... pierd...Nie maja własnych spraw???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

XX czy jak ci tam swieta nie bylam i to prawda????Co ty możesz wiedziec a jeśli nawet to co to kogo obchodzi???Boli Cie to jak zyje?Robie Ci tym krzywde.Po co takie *******...???Zajmij sie soba!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

To juz naprawdę przesada. I jeszcze beszczelnie radni mówia to wprost i głośno. Im chyba poprzewracało się w głowach, myślą że jak ostatnio wiele gorszych incydentów politycznych na skale ogólnopolską wydarzyło sie i winnym sie upiekło(bo była tylko nagonka medialna) to i im też. Jak są tacy mądrzy to niech po 100zł. odkładaja miesięcznie z pensji bycia radnym, i po 15 miesiącach kupią sobie laptopy. Lepiej żeby za ta kasę zrobili cos porzytecznego dla miasta, bo jest ostatnio zaniedbane



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Dziękuję wszystkim życzliwym.Prawdę mówiąc ja to juz olalam.Chcę tylko zwrocic uwage że taki problem istnieje.Ja mam to gdzieś.Ale są różni ludzie i różne charaktery i naprawde przez taką atmosferę dużo ludzi nie wytrzymuje i robi sobie krzywdę stąd między innymi samobójstwa młodych osób bo oni nie boją się przyszłości jak sobie poradzą ale co ludzie powiedzą i jak będą dalej żyli wśród właśnie nich.Więc zamiast plotkowac pomódlcie sie lepiej za biedna 16stoletnia Martę aby Bóg jej wzbaczył...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Alma a jak u Ciebie? zaliczylas MS?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

bez przesady !!!!!!!!!!!!!!
jeszcze może niech sobie zażyczą kurs nurkowania na koszt urzędu...

najzwyklejszy laptop to 1500 zł, a nawet można znaleźć taniej, więc nie przesadzajmy, że naszych bezradnych nie stać na laptopa...
a znając życie to pewnie jak już będą (a będą na pewno) to nie będą najzwyklejsze, tylko jakieś wypasione...

Napisałbym coś więcej, ale mnie zbanują :D
żenada bezradni!!!
nigdy więcej nie pójdę na wybory bo to jakbyś wymienił siekierkę na kijek...
Pajace!!! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

[*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Teraz prezydent kupując przychylność radnych kupi im laptopy i to zapewne te z wyższej pólki a przed końcem kadencji, zostanie podjęta decyzja aby nie musieli ich zwracać bo sie zamortyzowały, zniszczyły, zagineły, pies pogryzł itp.

Czyżby zakup laptopów miał spowodować, że mniej uchwał będzie uchylanych przez wojewodę lub sądy ?

Najpierw premie dla wiceprezydentów za "wspaniałą pracę" i nagroda dla żony jednego z nich a teraz laptopy dla radnych, a nastepnie co, może samochody.................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

moj syn mial wycinany 3migdalek i podcinane nastepne dwa i po 3 dniach wyszedl do domu ja akurat trafilam na dr Pyta jest swietny te zabiegi robi kosmetycznie.kazdy rodzic to przezywa ale nie jest to w groncie rzeczy takie straszne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

1. Towar (np. projekt) tyle jest wart ile płaci za niego klient.
2. W Łomży jest niewielu architektów ( takich prawdziwych - po architekturze) trzeba szukać może w Białymstoku - tam jest ich więcejl
3. Stanowczo należy rozdzielić architektów od inżynierów budownictwa. To dwie różne bajki. Inżynier budownictwa odniesie się w projekcie do elementów budowlanych ale nie spotkałem sie jeszcze z dobrym projektem budynku wykonanym przez inżyniera bez pomocy architekta. Architekt ma większą wiedzę niż inżynier bud. z zakresu ergonomii, użytkowania budynku (inżynierom zdarza się nie zwrócić uwagi na strony świata na działce i domy mają salony od północy a kuchnie od południa) czy też kompozycji i proporcji. Projekt architektoniczny to zwykle również dobrana aranżacja pomieszczeń i kolorystyki. W biurach architektonicznych prezentuje się klientowi kilka wersji podobnego budynku i tłumaczy dlaczego pomieszczenia są tak a nie inaczej ustawiane. Inżynierowie w większości przytakują klientowi i podpisuja to co on chce po to żeby szybciej wziąć kasę. Widać wszędzie budynki koszmarki poprzerabiane z typowych projektów wg. wskazań inwestora. Kolumny-patyki, skośne okna, do których potem nie można dobrać karniszy, szerokie paradne schody a na szczycie malutkie drzwi jak do kurnika, kilka malutkich lukarn obok siebie tak że potem zalega tam śnieg. Długo pisać....
4. Jeżeli inż. bud. bierze 3000-4000 za parterowy niepodpiwniczony budynek gospodarczy na rozbudowującej się wsi koło Łomży - to po co mu się męczyc z adaptacją gotowego projektu ???? Jeśli już to krzyknie 5000, jak się uda to dobrze, jak nie to zrobi projekt szamba albo stodółki z xero za 2500 i spokojnie będzie spał w nocy. Nie przyjdzie mu pani mądralińska że schody zbyt wąskie, że garaż zbyt mały, że jednak piwniczka by sie przydała.... Posucha na rynku projektowym to nie skutek wybrednych architektów. To raczej duży ruch budowlany na wsi i rozchwytywanie inżynierów budownictwa na tym terenie. Jeśli sa proste tematy za przyzwoite pieniądze to po co mają sie męczyc z trudniejszymi- architektonicznymi tematami ?
5. Jeśli z kolei architekt bierze kilkadziesiąt tysięcy za projekty budynków uzyteczności publicznej, prestiżowe i zauważalne to po co mu robić adaptacje cudzych wypocin ? ( najczęściej z błędami bo katalogi proj. gotowych to wytwory studentów za 1000 pln dla dużych firm, błędy są pozostawiane celowo żeby klient wrócił po adaptację)
6. Na "zachodzie" koszt dokumentacji projektowej to ok. 10% wartości realizacji. Policzcie o ile taniej jeszcze płacimy za projekty.
Pozdrawiam inżynierów ogółem architektów i budowlańców- to ciężkie i odpowiedzialne zawody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Takie żądania byłby bardziej przyzwoite , gdyby rzeczywiście jakiś pozytywny wkład w rozwój miały te osoby , a niezbędne potrzeby instytucji będących w gestii miasta były zaspokojone.
Tymczasem od kilkunastu lat obserwuje powolny ale systematyczny upadek miasta.
Wielu pracowników znanych na polskim rynku firm ,żeby w ogóle zostać pracownikami w ich szeregach , musiało dysponować własnym sprzętem komputerowym i płacić za dostęp do internetu z prywatnych środków i tak jest do dzisiaj!
Na tle tego wszystkiego wysunięcie takiego postulatu przez ludzi biorących często podwójne gaże i jego realizacja z podatków nas wszystkich jest po prostu BEZCZELNIE NIEPRZYZWOITE.!!!!!
Ci wszyscy , którzy potrzebowali tak bardzo korzystać z takiego sprzętu już go mają - z własnych środków.
Ci natomiast , którzy chcą skorzystać również do potrzeb czysto prywatnych i podarowania chwil radości swoim pociechom za publiczne pieniądze mogą takie żądania wysuwać , bo bezczelność jest już wpisana w ich zachowania od lat wielu..
Niestety - Radny to nie MINISTER i nigdy adekwatnych korzyści w stosunku do Ministra mieć nie powinien !!!!
Bo to po prostu bezczelnie nieprzyzwoite jest !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Odwołać ich wszystkich i jako odprawę dać im po laptopie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

To skandal. Zamiast laptopów powinniśmy zmniejszyć liczbę radnych do 3 i jednego prezydenta. Miasto będzie miało same korzyści. Znaczne oszczędności finansowe (2 pensje i wszystkie diety). Radni powinni pracować za darmo dla dobra miasta, a nie dostawać diety z naszych podatków. Radni nie potrafią wysiedzieć do końca spotkań i za co im płacimy, my mieszkańcy, wyborcy. Wicerezydenci są zbędni, jeden prazydent, ale kompetentny lepiej wywiązałby się ze swych obowiązków. DOŚĆ UTRZYMYWANIA LENI i śpiochów przesypiających ważne dla miasta sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

kurde powiem wam szczere jestem cioto bo ja mieszkam w czarncinie i za stodolao mam ogrodek blisko rzeki cos tam widzialem bylo zmulone takie po 2 stronie to bylo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

kurde powiem wam szczere jestem cioto bo ja mieszkam w czarncinie i za stodolao mam ogrodek blisko rzeki cos tam widzialem bylo zmulone takie po 2 stronie to bylo

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

kurde powiem wam szczere jestem cioto bo ja mieszkam w czarncinie i za stodolao mam ogrodek blisko rzeki cos tam widzialem bylo zmulone takie po 2 stronie to bylo moze to MArta bya



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

kurde powiem wam szczere jestem cioto bo ja mieszkam w czarncinie i za stodolao mam ogrodek blisko rzeki cos tam widzialem bylo zmulone takie po 2 stronie to bylo moze to MArta bya



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Jeżeli macie coś do powiedzenia na temat pracy w "DANTEX" w Łomzy, proszę o komentarze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

hehe

ludzie wyluzujcie, czekam na wasz start w najbliższych wyborach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

ty chyba nie tutejszy

jeśli Ci odpowiada praca za grosze w chłodni, to idealna posadka dla Ciebie

to chyba gorsza dziura od TmT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

antyjaga nauczysz się ortografii - wymienimy się poglądami

proszę o translate twojej wypowiedzie, bo nie rozumiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

no i dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Też nie polecam,chociaż zalezy na jakim stanowisku...
Zimno strasznie! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

re. fedor

"lucynka to prawdopodobnie szef z yamy..."

Jedyną osobą upoważnioną przez nas do występowania na tym publicznym forum w imieniu lokalu jest hauzer - osoba od lat związana z nami i odpowiedzalna za stronę muzyczną klubu.

To tylko takie małe sprostowanie, bo temat nas nie dotyczy. Osobiście życzymy wszystkim nowym lokalom powodzenia i jak największej liczby klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

wiesz jak chcesz se pogadać o dantexie to wejdź na wp i se popisz z panią która tam pracuje

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

http://www.serwer.kgb.pl/o2plwiadomosci12467812,1.html zapoznajcie się z treścią tego artykułu. Według mnie to wszystko jest chore... ;/

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

jestem tutejszy ale słyszałem same najgorsze opinie, myślę że są prawdziwe a najgorsza to chyba jest właścicielka która pracownika ma za nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Ja tez miałem podobny problem z synem, ale jak sie dowiedziałem że kolejka na zabieg jest na pół roku i dziecko ma sie tyle męczyć, to mnie szlag trafił. Po miesiącu znalazem sie tu http://www.szpital-nieklanska.org.pl/index3.html i mam zdrowe dziecko i zaoszczędzone pieniądze które bym wydał na leki przez te pół roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Chce laptopow zeby miec mniej papierow. No ale te dokumenty trzeba przeslac im droga elektronizna co za tym idzie trzeba do laptopa dozucic internet zapewne i to jeszcze pezprzewodowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

http://www.serwer.kgb.pl/o2plwiadomosci12467812,1.html


ahhahaha ;]
co Wy na to ??

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Jaki i gdzie jest najlepszy dermatolog w Łomży ?? Jeśli możecie podajcie nr tel. tez :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

a ja tam kupuje i jestem zadowolona. W pracy to sie pracuje a nie opiernicza. Większość z Was szanowna młodzieży to sie opierdala i myśli że jak skończy jakaś szkołę typy agrobiznes czy cos podobnego to już cały świat bedzie się Wam kałaniał w pas. Nic podbnego efekt przerost ambicji nad treścią.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

bez przesady!
od kiedy to nasza wina, że był za łatwy?! to wina tych co to układali!
zresztą, wiele osób miało z nim problemy! kit wciskąją, a nie ;/
ja nie mam zamiaru pisać tego drugi raz! nie dość, że tyle nerwów to jeszcze podwójnie?! dali by odpocząć;/;/;/

strajk!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Czy mi się tylko zdaje, czy rok temu(moze i kilka razy wcześniej) też gadali że egzamin za łatwy to to ze pytania wyciekly... i że powtarzać egzaminy...i jestem pewien, że będzie tak jak zawsze czyli nic;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

hahaha
az sie wierzyc nie chce.... chyba rzeczywiscie bede musial zajrzec do tego testu skoro rzeczywiscie byl taki prosty o czym kilka osob juz mi mowilo. A ja myslalem ze moj rocznik (1990) mial najprostszy egzamin. Drodzy trzecioklasisci.. nic tylko sie cieszyc;p ja mialem 95 pkt i myslalem ze to duzo hah zobaczymy jak bedzie w tym roku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Dziękuję bardzo za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

w lomzy nie ma dobrego dermatologa z tych co so to najbardziej bym polecala na ogrodowej naprzeciwko policji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

nie działa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

a My stwiamy na najwyzszej klasy muzyke klubowa i niezapomniane chwile ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=1LbYc1E05Eo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

ja tez polecam Pania Łapińską, niedawno bardzo mi pomogła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

koleje 2 osoby dolaczaja tez chce z dziewczyna :) postrzelac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

no właśnie... teraz to i ja tak patrzę.
bujda i tyle. ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

hah ;)

no pewnie, że bujda ;]

ale chciałem poznać Wasze opinie :D

bo jak na gg takie coś rzucali to był płacz i zgrzytanie zębów xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

do Ewika-wiesz jeszce niewiem wciąż czekam na telefon,ale we wrocławiu ponoć to narmalka że tak długo,bo aż do 3 tygodni,więc narazie martwa cisza...niemam żadnych przeczuć co do wyniku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Na fortach takie zabawy raczej bym odradził.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

a macie moze jakis nr telefonu do tej pani

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

przemo 117 jak ty kolego taki bogacz jesteś to się baw i odpoczywaj,nawet jeśli to przecież całych wakacji nikt na to nie będzie marnował.taka praca w sezonie także jest zabawą,satysfakcją zarobienia pieniędzy przez młodego człowieka,a także można się czegoś nauczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

To skoro tam kupujesz i jestes zadowolona, to chyba znaczy ze ta mlodziez tam pracujaca wcale sie tak bardzo nie opierdala, prawda? No chyba, ze sami wlasciciele Cie obsluguja :)
Co do szkol, to jak ktos taka skonczyl, to wcale nie znaczy, ze nic nie umie. Mozna sie pocieszyc, ze wielu wlascieli to i takich szkol nie skonczylo, a czesc po prostu "dobrze ulokowala uczucia". I z takimi jest chyba najwiekszy problem, bo to jest czesto dopiero prawdziwy przerost ambicji nad trescia.

Co do Dantexu to sie nie wypowiadam, bo nie wiem jak tam jest. Nie slyszalem nigdy, zeby bylo jakos wyjatkowo tragicznie, ale tez nigdy takich informacji nie zbieralem ;)

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Witam mi ta pani bardzo pomaga a to nr 086 743-16-15
przyjmuje pon-wt-czw-pi. 8:00 do 13:00 środa 11:00 do 17:30 pozdrawiam mam adzieje ze pomoglem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Słuchajcie pełnoletni (:D) mieszkańcy Łomży, w którym lokalu w naszym mieście można w miarę tanio i kulturalnie napić się wódki? Który polecacie i nie chodzi mi o meliny typu Eliot. pozdro



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Zapraszam do siebie. Bierz flaszke i napijesz sie w kulturalnym lokalu - domowym zaciszu, gdzie nie ma kolejek do kibla i jest cieple jedzonko ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Gabinet Dermatologiczny. Lek. Med. Teresa Łapińska


Adres: Wojska Polskiego 87
Telefon: (086) 473-16-15
Godziny otwarcia: poniedziałek-wtorek: 08:00-15:00, środa: 11:00-18:00, czwartek-piątek: 08:00-15:00



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

luuuudziska gdyby nie trzymali interesu krotko to by sie dorobili, ale chyba garba na plecach !!!! nikt nikogo do pracy nie zmusza !!!! nie pasuje to wlasne interesy pozakladajcie !!!!


BUCE Z LOMZY !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Wiecie cos na temat otwarcia ?? Kiedy otwierają lidla w Lomży ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Yam Cafe- tania dobra wódka a potem gorący sex :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

gans: popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czas najwyższy pokazać ludziom...

Na Al.Legionow mozesz zamowic co chcesz, jak nie bedzie niczego co ci odpowiada

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org