piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brakuje tylko rozmowy...

Kolejki do toalet są wszędzie to normalne. Co do wyglądu toalet, to nie właściciel robi z toalety bagno tylko korzystający i to jest obrzydliwe. Toalety są zawsze wysprzątane (na początku), a później kipy od papierosów zatykają zlewy nie wspomnę już o innych ciekawych znaleziskach i o tym, że niestety damskie toalety są często w dużo gorszym stanie niż męskie. Trudno jest robić kilkanaście toalet w jednym lokalu - to nie hotel. To ludzie powinni nauczyć się z nich korzystać.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

może im potrzebne np. do ubezpieczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

nie do ubezpieczenia tylko do listy wyjazdowej. takie niestety sa wymogi pzpnu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

Łomżyniacy myślą, że organizatorzy mają z tego jakieś pieniądze. A obecność na imprezie jest obowiązkowa. Wszyscy tylko by narzekali a podpowiedzieć coś mądrego to nie ma komu.

Zapytałem raz kolegę, który stale narzekał, że muzyka słaba na juwenaliach. Spytałem go co by chciał to powiedział " coś innego" a gdy spytałem co dokładnie to nie potrafił mi odpowiedzieć. Może to sie wydawać śmieszne jednak jest wielu takich co wiedzą tylko czego "nie chcą".
Tragedia tacy ludzie nie zajdą w życiu zbyt daleko bo nie wiedza gdzie chcą zajść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

z buta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

"to teraz na parkingu kauflandu beda parkowac, co za problem. żeby cos powstalo, cos trzeba zlikwidowac. nie rob afery"

No to życze tobie żebyś parkował codzinnie pod storkotką i z buta do domu szedł. Tylko nie rób z tego afery.

Zlikwidowali to łąkę, a co ona miała z parkingiem wspólnego to niestety nie wiem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

Homer - po to pesel jest potrzeby zebys mial zagadke.

Riposta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

Mustafa widocznie sam szczysz pod tymi sklepami a jak juz cos to kolo yamy nie ma sklepow. Zobaczymy ile razy brama w amnezji bedzie oszczana ale tam wlasciciele sie juz chyba zabezpieczyli bo pomalowali kamienice na zolto:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

rowerem samochodem taxowka. 16 chyba dojezdza tam ale nie jestem tego pewny. do pezy na 100% a z pezy to jakies 15 minut spacerku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

to teraz kasztanku ty sie przedstaw:) jesli masz odwage w co watpie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

ty sie ciesz że ci tego drapacza chmur hehe nie zburzyli ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

a kto powiedział że sie czegoś boje przyjdź do mnie a ja ci powiem co myślę o wszystkich, a odnośnie prezesa to nie jestem z nim po rodzinie i nie liżę nikomu du.... bo nie jestem z tych osób a poza tym nie każdy jest taki jak Ty. a jeśli wam ta praca nie pasuje to co tu jeszcze robicie. ja zajmuje sie swoja robotą i nie mam speic z prezesem bo patrze swoich spraw a nie tak jak wy obsrywam firmę z której mam kasę na zycie! szkoda mi łomżyniaka tak narzekasz to co do hu...ja tu jeszcze robisz poszukaj sobie pracy takiej gdzie szef będzie nosił Cie na rekach i odpie...pszał za ciebie roboty. życzę Ci powodzenia w krainie baśni!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

hehe dzieci grają w dwa ognie buhaha chyba stoją i piją wiecznie piwo pod blokiem ;P tak poza tym ulica osiedlowa i parking to nie plac zabaw !!!!!!!! wiem że lubiliście pole do okoła hmm było tak swojsko co? te krówki itd. ale to ***** ma być miasto a nie wieś !!!! i trzeba było się wcześniej orientować a nie na kilka tygodni przed otwarciem się pobudzili jak zwykle trza zabłysnąć na forum !!! bo jak wiadomo może ktoś ten problem za nas rozwiąże bo samemu nie potrafimy nic zrobić tylko żalić się na forum !!!! tematem na forum nic nie zmienicie ...... a swoją drogą fajnie by było jak by mieszkania staniały ze względu na tą okolice ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

do gożdzikowy: przyjdz do mnie to Ci powiem czemu pisze tak jak pisze! nie trzymam jego strony tylko na forum. po prostu dla mnie on jest normalnym facetem,. moze dlatego nie pisze o nim żle bo znam ludzi którzy maja swoje biznesy i są dużo dużo gorsi. nasz prezes w porównaniu z niektórymi innymi łomżyńskimi właścicielami to nawet nie kwalifikuje sie do nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

Co by nie mówić normalną rzeczą nie jest tak wielka rotacja pracowników. Coś musi być nie tak, albo prezez poje.... i nie pałaci ludziom jak nalezy, być może robota do dupy. COś jest nie takż że pracownik nie może w firmie wytrzymać pół roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

"wiem że lubiliście pole do okoła hmm było tak swojsko co? te krówki itd. ale to ***** ma być miasto a nie wieś"

Sklep w tm miejscu jest dobrym pomysłem tylko organizajca ruchu jest delikatnie mówiąc do niczego.

" trzeba było się wcześniej orientować a nie na kilka tygodni przed otwarciem się pobudzili jak zwykle trza zabłysnąć na forum"

Ten fragment drogi zaczęto budować nie dawniej jak tydzień temu, a forum uznałem za dobre miejsce do nagłośnienia sprawy.

"a swoją drogą fajnie by było jak by mieszkania staniały ze względu na tą okolice ;)"

A w to szczerze mówiąc wątpie. Inna mentalność ludzi niż na zachodzie. Większości hałas powodowany przez dostawców nie będzie przeszkadzał a mała odległość do dużego sklepu będzie zaletą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

witam

chcialbym dopasowac pilota uniwersalnego do 4czesciowej wiezy TECHNICS (amplituner SA-EH770) .
Posiadam pilota uniwersalnego LOUDMANN LM-368 i nie moge go nastroic do tego urzadzenia.Tryb autoatyczny i reczny nie znalazl,kody z ksiazki tez nie pasuja.
Ustawilem go do TV i SAT CYFROWY POLSAT oraz DVD.
Prosze o Pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

Weź.... zawsze była rozprawka a teraz nagle charakterystykę dali ;( zgroza.... poczekamy, zobaczymy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

W radiu Białystok poinformowano o odnalezieniu ciała młodej kobiety w Narwi. Może być to ciało zaginionej Marty. Tragedia staje sie faktem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

co do organizacji ruchu to zobaczymy !!!! hmma czasem przy kościele niemają jebnąc jednego ronda ;)

Sram na wszych Karłów, Eunuchów, Impotentów, Wy...Kolejeńców kaTTynskichh!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

Własnie w radiu powiedzieli ze znaleziono cialo młodej dziewczyny w Narwi.Szkoda jej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

eh szkoda gadać... ta charakterystyka do bani !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

szok, brak slow najgorsze chwile dla rodziny beda przy rozpoznaniu zwlok [*][*][*][*][*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

Ja właśnie nie lubie rozprawki.. bo rozprawke każdy interpretuje wobec siebie... nie spodoba sie egzaminatorowi i co... z charakterystyka jest łatwiej... na szczescie u nas w szkole potwarzalismy wszystko.. od rozprawki po reportaże, listy itd.. i to jest o wiele lepsze.. niż tłuczenie rozprawki 3 lata..

Sram na wszych Karłów, Eunuchów, Impotentów, Wy...Kolejeńców kaTTynskichh!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

z PG 8.. a Ty?:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

dzisiaj pisałaby egzamin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

:/ Biedna Marta ;(

Ja również dzisiaj pisałem egzamin...

[*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

PG 6. Jak Cie nazywaja? Bo duzo osob z tamtad znam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

http://bi.gazeta.pl/im/2/5143/m5143912.pdf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

Autor: P@wcio (---.lom.vectranet.pl)
Data: 17-04-08 21:59

"każdy kretyn co tu pisze że skoczyła będze potem zaskoczony że to nie jest prwda i nie potrzebnie takie bzdury pisał."

P@wcio teraz już widzisz kto jest kretynem ? właśnie ty , że pisales takie głupoty , ciało dziewczyny prawdopodobnie odnaleziono..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

Życie jest tylko życiem.. Są chwile radości i chwile smutku.. Dziś jest właśnie taki dzień. Widziałam zdjęcie Marty. ..Nigdy Jej nie znałam, choć mieszkała niedaleko mnie. Ładna, sympatyczna buźka. Młoda osoba, przed którą świat stał otworem, tyle życia było przed nią.. Jestem od niej starsza pare lat i jak to w życiu każdego człowieka też mam chwile raz dobre a raz złe.. Ale nie mogę pojąć, dlaczego zdobyła się na taki krok ?? Łzy cisną się do oczu. Współczuję rodzinie i szczerze....... to ciężko jest cokolwiek powiedzieć w takiej chwili.. Niech Ją pochowają w spokoju i niech spoczywa na wieki, niech Jej dusza się nie błąka.. :(
P.S. Myślę, że Bóg przebaczy Marcie, że nie chciała skorzystać z tak pięknego daru, jakim jest życie..
[*] [*] [*]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

Poszukaj na stornie łomżynskiego caritasu on sie tym zajmuje. Ale nie licz na traktowanie jak szanowanego klienta. Chciałem wynajac tam domki i najpierw kazalizadzwonic za 3 dni, potem za tydzień... Miałem wrazenie ze oni nie potrzebuja zadnych wczasowiczów, ze to tylko dla nich kłopot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

siekacz masz racje ale TYLKO czesciowo...jak mozesz mowic ze im mniej takich tym lepiej? a gdyby to bylo Twoje dziecko? tez bys powiedzial:dobrze ze sie zabilo-bylo slabe psychicznie-spoleczenstwu tacy ludzie nie potrzebi?

no ale zgadzam sie z Toba w innej kwestii,ale to juz mniejsza o wiekszosc,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

a jeszcze co do słabości psychicznej to mamy wiek XX| anie starożytność kiedy to dzieci niepełnosprawne albo jakieś z odchyleniami itp porzucano by nie robiły tłoku na ulicach... a ludzie są różni, istnieje coś takiego jak tolerancja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brakuje tylko rozmowy...

Prośba do Was... Przeczytajcie jeszcze raz to co napisaliście i zastanówcie sie nad tym, czy jeszcze raz byście to napisali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org