Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 lipca 2025 napisz DONOS@

Będą burze i ulewy

IMGW Biuro Prognoz w Białymstoku informuje, że w ciągu dnia 21 lipca nad woj. warmińsko - mazurskim a wieczorem 21.07 i w nocy z 21 na 22.07.2004r. oraz jutro przed południem 22.07 także nad woj. podlaskim będzie przemieszczać się chłodny front atmosferyczny. Wystąpią na nim burze, które mogą być gwałtowne. Towarzyszyć im będą lokalnie intensywne przelotne opady deszczu. Możliwe są także opady gradu oraz silne i bardzo silne porywy wiatru do ok. 20 m/s.

Opady deszczu mogą powodować lokalne podtopienia, a silny wiatr w czasie burz - zniszczenia w drzewostanie.

Ogłoszenia płatne 4lomza.pl

usługi
Koszenie działek, wycinka samosiejek, usługi rębakiem, glebogryzarką separacyjną, frezowanie pni, sprzątanie posesji, garaży, strychów z zalegających rzeczy.
tel. 607098758
nieruchomości
Do wynajęcia kawalerka przy Bernatowicza.
tel. 790287366
nieruchomości
Do wynajęcia ogrzewana hala 500 m2 z węzłem sanitarnym, rampą załadowczą pod produkcję, magazyn itp z dużym przydziałem mocy. Aleja Legionów niedaleko Farbexu. Konkurencyjna cena.
tel. 509094086

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę