Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 lutego 2025 napisz DONOS@

Gotowi na lekkoatletyczny sezon

Po obozach przygotowawczych w Kenii, USA czy Portugalii zawodnicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL zgłaszają gotowość do rozpoczynającego się sezonu lekkoatletycznego. Start już w najbliższy weekend.

Martyna Krawczyńska w Kenii, Iwona Bernardelli w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej i Olga Ochal w Portugalii przygotowywały się do kolejnego sezonu lekkoatletycznego w barwach łomżyńskiego klubu. Wspólne zgrupowanie w Szklarskiej Porębie było ostatnim epizodem przygotowawczym do sezonu. Mimo że pogoda nie rozpieszczała, to jak zauważa prezes i trener Andrzej Korytkowski: „zawodnicy wykonali całą zaplanowaną pracę treningową i z niecierpliwością oczekują pierwszych startów”.

 Już w najbliższy weekend nasi reprezentanci wystartują w kilku imprezach lekkoatletycznych. 22 kwietnia w Olkuszu w Mistrzostwach Polski na 10 000 metrów o medale powalczą drużyny kobiet i mężczyzn, w sumie ośmioro zawodników klubu z Łomży.

W Szczawnicy na Górskich Mistrzostwach Polski specjalista od spraw trudnych, czyli Piotr Łobodziński, wystartuje na dystansie krótkim oraz w Biegu Alpejskim.

Natomiast w pełni trwa sezon biegów ulicznych. W maratonie w Dębnie z czasem 2:22,01 zwyciężył Adrian Przybyła. W Łodzi Ewa Jagielska (2:36,48) była druga a Damian Świerdzewski ósmy.

 

Ogłoszenia płatne 4lomza.pl

usługi
Usługi wykończeniowe domów, mieszkań i lokali w zakresie: układanie glazury, gresów itp. Łazienki, szpachlowanie, malowanie. Docieplenia poddaszy, płyta k-g, sufity amstrąg, panele.
tel. 500666489
usługi
Wycinka drzew trudnych przy budynkach, liniach energetycznych, ogrodzeniach. Usługi ogrodnicze, prace wysokościowe.
tel. 792956988
nieruchomości
Do sprzedania siedlisko, dom z zabudowaniami gospodarczymi na działce 52 a w Kownatach niedaleko Łomży. Nowa cena 400 000 zł.
tel. 509094086
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę