Kupując rower górski lub inny model jednośladu, wiele osób skupia się przede wszystkim na marce i wyglądzie, natomiast nie zwraca uwagi na takie istotne czynniki jak waga roweru. Chociaż może się to wydawać mało istotne, trzeba mieć na uwadze, że jeżeli rower będzie zbyt ciężki, to w razie potrzeby trudno będzie go wnieść po schodach. Dodatkowo większa waga może mieć negatywny wpływ na komfort towarzyszący jeździe oraz jej efektywność.

mm nie, 23 czerwca 2024 12:48

Reprezentanci UKS Return Łomża awansowali do półfinału ogólnopolskiej Talentiady Tenisowej Kinder Joy of Moving - Tenis 10.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodziczek

mm śr, 19 czerwca 2024 07:58

MJ CUP - Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodziczek wygrała Amelia Artemiuk z Białegostoku. Drugie miejsce zdobyła Iza Waldzińska z UKS Return Łomża.

Finał Ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt w Łomży

mm pon, 17 czerwca 2024 09:41

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 5 z Lublina wygrała rozgrywany w miniony weekend w Łomży Finał Ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt. Reprezentująca nasze miasto drużyna SP9 zajęła siódme miejsce.

Łomża Cup 2024

mm cz, 13 czerwca 2024 08:45

W dniach 14-16 czerwca na stadionie Miejskim w Łomży odbędzie się kolejna edycja turnieju Łomża Cup. W tym roku Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy reprezentować będą zawodnicy z rocznika 2011 prowadzeni przez trenerów Jacka Lisa oraz Andreja Radczenko.

Zwycięstwo ŁKS-u na koniec sezonu

mm so, 08 czerwca 2024 22:12

W ostatnim meczu sezonu 2023/24 ŁKS Łomża 3:0 pokonał u siebie Pilicę Białobrzegi i zajął 9. miejsce w tabeli II ligi grupy pierwszej. Brawo.

Z uznaniem o rywalach

mm cz, 06 czerwca 2024 19:06

Drużyna unihokeja łomżyńskiego Mechaniaka w Mistrzostwach Polski zajęła 9 miejsce. Uwagę zwraca jednak szacunek, jakim darzą przeciwników i hart ducha drużyny. Brawo.

Dwa boiska do street basketu zdały pierwszy egzamin

mm wt, 04 czerwca 2024 20:08

Pracownicy MOSiR w niedzielę zaczęli pracę o godzinie 7. z kierownikiem Kamilem Walczykiem na czele. Centrum wydarzeń stał się Stary Rynek. - W tym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy turniej street basketu na dwóch nowych, mobilnych boiskach do koszykówki 3 x 3, zgłoszonych do zakupu w Budżecie Obywatelskim 2024 – mówi kierownik Walczyk. - Nawierzchnia sprawdziła się znakomicie. Podłoże okazało się do gry idealne. Uczestnicy naszego turnieju Miejski Street Basket Łomża 2024 z udziałem 32 drużyn chwalili stabilną nawierzchnię i mocny system połączeń płytek.

Maja Muszał najlepsza w X Turnieju Piątuś Cup

mm wt, 04 czerwca 2024 15:02

16 tenisistek rywalizowało w X Turnieju Piątuś Cup w Łomży, który odbył się na kortach przy III LO. Piątuś Cup to nazwa 3-dniowego X Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodziczek w Tenisie. Po zaciętych meczach eliminacyjnych 13- i 14-latek w grupach, ćwierćfinałach, półfinałach oraz finale w słoneczną niedzielę zwyciężyła Maja Muszał, zawodniczka Klubu Tenisowego Drajw w Grodzisku Mazowieckim, notowana w rankingu Polskiego Związku Tenisowego na 44. miejscu.

Wirująca Strefa po raz 23.

mm pon, 03 czerwca 2024 17:49

W miniony weekend (1-2 czerwca) w Hali Kultury w Łomży odbywała się 23. edycja Międzynarodowego Turnieju Tańca "Wirująca Strefa". Organizatorem zmagań jest Stowarzyszenie Twórczego Działania "BK Step", przy współpracy Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży.

Koszykarki „Czwórki” wicemistrzami Polski

mm pon, 03 czerwca 2024 16:31

Koszykarki Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łomży zajęły drugie miejsce w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt.

16 tenisistek gra w X Turnieju Piątuś Cup w Łomży

mm pt, 31 maja 2024 16:28

Na dwóch kortach przy ulicy Senatorskiej zaczęła się trzydniowa rywalizacja 13- i 14-letnich dziewcząt, które uczestniczą w X Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodziczek w Tenisie Piątuś Cup. Do Łomży przyjechało z rodzicami i trenerami 16 zawodniczek, w tym notowana w rankingu PZT na 44. miejscu Maja Muszał z Grodziska Mazowieckiego. Barw Łomży bronią dwie zawodniczki UKS Return: 13-letnia Izabela Waldzińska i 14-letnia Maria Jankowska. Mecze toczą się na kortach III LO, gdzie można kibicować za darmo.

Łomżyńskie kluby z rządowym dofinansowaniem

mm pt, 31 maja 2024 13:40

Osiem klubów sportowych z Łomży i jeden ze Śniadowa otrzyma wsparcie z rządowego programu „Klub”. W sumie dotacje wyniosą 91 tys. zł.

Tancerz Szymon z Łomży na Mistrzostwach Świata

mm śr, 29 maja 2024 08:34

Tancerz breakdance Szymon Dmoch z Łomży ma 15 i pół roku. Od 10 lat systematycznie trenuje i ostro rywalizuje na turniejach tanecznych w Polsce i 16 krajach świata. Wychowanek Marka Kisiela i Macieja Brzostowskiego ze Studia B.K. Step w czwartek wyruszył z kadrą Polski na Mistrzostwa Świata w Breakdance do Ljubljany, Słowenia. Szymon tańczył w kolejnych walkach solo jak burza, dopóki nie trafił na bboy'a Raptora z Ukrainy, Konstantina Mashchenko z Lwowa, ubiegłorocznego mistrza, który... ponownie został mistrzem. Roztańczony łomżyniak jest uczniem III LO w Łomży.

Mistrzowska życiówka Martyny

mm pon, 27 maja 2024 08:42

Zawodniczka Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL Martyna Krawczyńska, podczas 70 Memoriału im. Janusza Kusocińskiego, pobiła w biegu na 3000 metrów z przeszkodami swój rekord życiowy i przeskoczyła na klasę mistrzowską. Życiowe wyniki były udziałem także innych zawodników.

Sebastian Borawski skoczył do Kadry Narodowej

mm wt, 21 maja 2024 15:06

Zawodniczki i zawodnicy Ludowego Klubu Sportowego Narew Łomża w sobotę, 18. maja 2024 r., startowali w Mityngu Lubelskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki w Białej Podlaskiej. Przy bardzo dobrej pogodzie Sebastian Borawski skoczył w trójskoku aż 12 metrów 96 cm, poprawiając swój rekord życiowy o ponad 2 metry. - Uzyskany wynik kwalifikuję naszego zdolnego zawodnika do Kadry Narodowej (B) Polskiego Związku Lekkiej Atletyki – cieszy się z sukcesu trener PZLA Jan Kotowski z LKS Narew Łomża.

Młodzi tenisiści z sukcesami

mm pon, 20 maja 2024 13:09

Świetnie zaprezentowali się młodzi tenisiści z UKS Return Łomża na turniejach Tenis 10 w Gdańsku, Suwałkach i Białymstoku.

Lekkoatleci biegają w terenie

mm śr, 15 maja 2024 08:15

Na dobre ruszyła lekkoatletyczna „karuzela”. Zawodnicy Klubu Sportowego Prefbet-Sonarol Łomża w ostatni weekend zanotowali kilka ciekawych startów.

Warszawianki wygrały Łomża Cup 2024

mm wt, 14 maja 2024 09:58

Drużyna Warsaw Basketball wygrała XII Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt „Łomża Cup 2024”. Łomżyńskie drużyny zajęły czwarte i siódme miejsce.

Medale młodych lekkoatletów

mm pon, 13 maja 2024 11:52

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi lekkoatleci z klubów PREFBET-SONAROL i PREFBET ŚNIADOWO Łomża podczas Podlaskich Wojewódzkich zawodów LDK 2024. W większości zaczynający przygodę z lekką atletyką zawodnicy kategorii U16 i U14 zdobyli 9 medali.

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »