Z dwoma medalami i czterema rekordami życiowymi wrócili lekkoatleci LŁKS „Prefbet Śniadowo” - Pepees Łomża z Mistrzostw Polski Młodzików, które w weekend zostały rozegrane w Słupsku. Podopieczny trenera Andrzeja Niwińskiego – Sebastian Dobkowski poprawi o 6cm rekord woj. podlaskiego i rzucił młotem 63.78 metrów, co pozwoliło na zdobycie vice mistrzostwa kraju.
Natomiast Ewelina Lubiejewska (tr. Andrzej Korytkowski) w biegu na 1000m zdobyła brązowy medal i przy okazji ustanowiła rekord życiowy 3.01,47.
Adrian Boguski
Monika Baginska
Dobry występ zanotował też Monika Bagińska, która w biegu na 600m zdecydowanie wygrała swoją serię i poprawiła się o prawie sekundę osiągając 1.39,18. Szkoda, ze Monika nie biegała w najmocniejszej serii bo na pewno wynik i miejsce byłyby lepsze.
Z rekordem okręgu łomżyńskiego w chodzie na 5000 metrów rozprawił się Adrian Boguski czas 28.48,13 jest lepszy o ponad minutę od poprzedniego, ale aby to osiągnąć Adrian musiał poprawić swoją życiówkę aż o 3 min. i 6 sekund!
Ciekawostką jest, że medal Eweliny Lubiejewskiej jest wyjątkowym bo jubileuszowym, 30 medalem zdobytym przez podopiecznych trenera Andrzeja Korytkowskiego na mistrzostwach Polski w ciągu 10- ciu lat jego pracy trenerskiej.
W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.
W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
Analityki ruchu na naszych serwisach
Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
Personalizowania reklam
Korzystania z wtyczek społecznościowych
Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).
W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.