Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 lipca 2025 napisz DONOS@

Bus wypadł z drogi, 8 osób w szpitalu

Główne zdjęcie
Fot. OSP Konarzyce

Nad ranem na wysokości Konarzyc, bus wypadł z drogi S61. Osiem osób trafiło do szpitala.

Do poważnego w skutkach wypadku doszło nad ranem na S61 pod Łomżą. Przed godz. 3. na ranem, przed węzłem Łomża Południe bus wypadł z drogi i koziołkował. Do szpitala trafiło osiem osób, czworo dzieci i czworo dorosłych. Kierowca był trzeźwy, ale ze wstępnych ustaleń policji wynika, że najprawdopodobniej przysnął za kierownicą. Dzieci trafiły do DSK w Białymstoku.

W akcji ratowniczej, która zakończyła się po godz. 5, brało udział cztery zastępy straży pożarnej: JRG w Łomży, OSP Konarzyce (x2) i OSP Podgórze. Na miejsce ściągnięto 7 karetek pogotowia ratunkowego.

Nieoficjalnie, autem do Suwałk z rodzinnego wypadu wracały dwie rodziny. 

Foto: Fot. OSP Konarzyce
Foto: Fot. OSP Konarzyce
Foto: Fot. OSP Konarzyce
Foto: Fot. OSP Konarzyce

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę