Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Rodzaje kredytów samochodowych – który jest dla mnie najlepszy?

JJS wt, 21 marca 2023 07:38

Kredyt bardzo często jest jedyną opcją na zdobycie samochodu. Niestety całkiem spore grono Polaków nie może sobie pozwolić na zakup samochodu za gotówkę. W zależności od potrzeb i możliwości kupujemy samochody nowe lub używane. Niemal każdy dorosły obywatel naszego kraju posiada choć jedno auto. Polska w rankingu przeprowadzonym przez Stowarzyszenie Producentów Samochodów (ACEA) zajęła trzecie miejsce pod względem liczby samochodów na 1000 mieszkańców. Z rankingu wynika, że posiadamy aż 642 samochody na tysiąc obywateli. Zapewne liczba ta nie byłaby tak imponująca, gdyby nie to, że posiłkujemy się środkami z instrukcji finansowych. Jakie są rodzaje kredytów samochodowych i jak dobrać kredyt do swoich potrzeb?

Początek wiosny w miarę ciepły z opadami

mm pon, 20 marca 2023 18:49

Po bardzo ciepłym i wiosennym weekendzie, nadchodzący tydzień stanie pod znakiem przedwiośnia. Silna cyrkulacja strefowa z zachodu na wschód spowoduje napływ umiarkowanie ciepłych mas powietrza znad Atlantyku nad Europę – pisze w prognozie IMGW. W całym kraju temperatury dodatnie, zarówno w dzień, jak i w nocy, bez przygruntowych przymrozków. Jeśli wystąpią opady, to tylko deszczu, gdzieniegdzie pojawią się pierwsze wiosenne burze.

Kołakowski zachęca do uprawy ziemniaka

mm pon, 20 marca 2023 17:10

Wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi Lech Kołakowski w łomżyńskim PEPEES-ie zachęcał rolników do uprawy ziemniaków. "Uprawa ziemniaka dzisiaj jest dywersyfikacją w trudnej sytuacji na rynku zbóż. To ziemniak będzie dawał bezpieczeństwo, a przetwórcom zapewni surowiec" - mówił Kołakowski dodając, że przetwórcy deklarują podwojenie skupu ziemniaka. Mogłoby być to pewnym ratunkiem dla trudnej sytuacji na rynku zbóż.

Głosujemy z Łomży na Ośrodek WOPiTU z Łomży

mm pon, 20 marca 2023 15:56

Wystartował konkurs Podlaska Marka. Jedyną propozycją z Łomży i powiatu łomżyńskiego w 2022 r. jest działalność Wojewódzkiego Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży. Od 31 lat ta zasłużona placówka świadczy pomoc leczniczą mieszkańcom miasta, powiatu i województwa oraz rodzinom. - Każdy oddany przez Czytelniczki i Czytelników 4lomza.pl głos to docenienie naszej pracy – mówi psycholog Renata Szymańska z WOPiTU. - W 2022 r. pomogliśmy psychologicznie i psychoterapeutycznie 3 592 osobom z Łomży, powiatu łomżyńskiego, Podlaskiego i z całego kraju.

Spłonęło auto, a właścicielowi może grozić więzienie

mm pon, 20 marca 2023 15:15

Mieszkańcowi powiatu łomżyńskiego, któremu spłonęło auto, może grozić więzienie. Przesądzić o tym mają okoliczności zdarzenia, które ustalają policjanci.

Komplety pościeli - jak wybrać idealne rozwiązanie do sypialni? 

JJS pon, 20 marca 2023 12:17

Dobrze dobrana pościel to nie mniej ważny element wyposażenia sypialni niż właściwie zaprojektowane łóżko z profesjonalnym materacem. Nie bez powodu ekskluzywne produkty do sypialni cieszą się coraz większym powodzeniem...

Wygaszony mandat zmarłego radnego

mm pon, 20 marca 2023 11:13

Z dniem 13 marca 2023 roku Komisarz Wyborczy w Łomży wygasił mandat zmarłego radnego Jana Olszewskiego.

Jak tworzyć opisy produktów w sklepie internetowym?

JJS pon, 20 marca 2023 09:38

Według danych raportu Gemius wciąż 27% polskich internautów nie kupuje online. Jednym z najczęściej wskazywanych powodów jest brak możliwości obejrzenia towaru przed finalizacją transakcji. To jedna z kluczowych różnic pomiędzy handlem internetowym a tradycyjnym. Jak więc sprzedawca może oddziaływać na potencjalnych klientów w sieci? Otóż w przypadku e-sklepów zmysły takie jak dotyk, słuch i zapach musi zastąpić słowo pisane, czyli przede wszystkim opisy produktów. Jak je tworzyć, aby przekonać konsumenta do zakupu? Przeczytaj i sprawdź!

Mieszkanie w Łomży – jak znaleźć idealne?

JJS pon, 20 marca 2023 07:38

Miasto położone na historycznym obszarze Mazowsza należy obecnie do województwa podlaskiego, które słynie z rozległych terenów zielonych. Łomża położona nad Narwią jest zaliczana do jednych z głównych ośrodków kulturalnych, edukacyjnych i gospodarczych. Miasto przyciąga nie tylko turystów czy mieszkańców z całego województwa, ale też inwestorów. Ceny działek budowlanych i nieruchomości w Łomży są relatywnie niskie. Z tego względu wiele osób poszukuje tu mieszkania lub decyduje się na budowę domu.

"Alternatywna rzeczywistość" wicepremiera Sasina

mm nie, 19 marca 2023 21:17

Zbliżają się wybory parlamentarne i partie polityczne zaczynają objeżdżać Polskę. Właśnie przesłanie przedwyborcze miała wizyta wicepremiera i ministra aktywów państwowych Jacka Sasina w Wysokiem Mazowieckiem. Kampania zapowiada się ostra, a obie strony czyli rządzący i opozycje zgodnie, co może nie powinno dziwić, podkreślają wielką wagę tych wyborów.

Gaz z Litwy już płynie po regionie

mm nie, 19 marca 2023 18:40

Wicepremier i minister aktywów państwowych gościł w niedzielę w województwie podlaskim. W Ostrożnem wizytował stację redukcyjno-pomiarową na gazociągu Polska – Litwa. Oficjalnie otwarto połączenie tego gazociągu z lokalną siecią gazowniczą.

Co z klubokawiarnią w Hali Kultury na Starym Rynku?

mm nie, 19 marca 2023 07:52

Miasto Łomża ogłosiło ponownie przetarg na najem lokalu gastronomicznego w Hali Kultury. Dwa lata temu inwestor wycofał się z adaptacji pomieszczeń na parterze o powierzchni ponad 260 mkw., w tym: sala dla gości 137 i pół m² i przeszklone od strony placu dawne jatki 27 i pół m². W połowie 2021 r. remont rozkopanego rynku ciągle się opóźniał, jedyne wejście było od szczytu hali, i z tego powodu firma uznała, że inwestycja nie ma uzasadnienia biznesowego. Na parterze pomieszczenia są w stanie surowym, więc spytaliśmy kilkunastu przedsiębiorców, czy chcą tam prowadzić biznes?

Złapani złodzieje

mm so, 18 marca 2023 11:30

Jedni kradli półki sklepowe inni alkohol, kawę i pieluchy. Policjanci informują o zatrzymaniu kilku mieszkańców Łomży podejrzanych o kradzieże w Łomży i regionie na łączną kwotę ponad 7 tys. zł.

Szukają chętnych do służby wojskowej w Kolnie, Grajewie i Czerwonym Borze

mm so, 18 marca 2023 10:05

W najbliższym czasie w trzech miejscowościach na naszym terenie – w Kolnie, Grajewie oraz Czerwonym Borze - rozpocznie się formowanie jednostek 1 Dywizji Piechoty Legionów. Wojskowe Centrum Rekrutacji w Łomży zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych służbą w nowotworzonych jednostkach.

Wiosna spogląda w naszą stronę

mm pt, 17 marca 2023 16:33

Polska w weekend początkowo będzie w zasięgu wyżów znad zachodniej Rosji i Ukrainy, potem przejściowo znajdzie się pod wpływem niżu i ciepłego frontu atmosferycznego, by w niedzielę znaleźć się w słabo gradientowym obszarze obniżonego ciśnienia. Z południowego zachodu napływać będzie coraz cieplejsze powietrze polarne morskie i w niedzielę już w całym kraju maksymalna temperatura powietrza przekroczy 10°C prognozuje IMGW.

Jadą rowerami od Alp przez Łomżę do Przylądka Północnego

mm pt, 17 marca 2023 13:32

Dwaj studenci z Francji po raz pierwszy w życiu odwiedzili Polskę. Dwa tygodnie temu wyjechali rowerami z Cornas, około 125 km na południe od Lyonu. Po przejechaniu 2 tysięcy km w czwartek wieczorem zawitali do Łomży. Jean Rouaux (czytaj: Żą Ru) i Lois Pasquier (Paskjer) mają jeszcze przed sobą 3 tysiące kilometrów, aby osiągnąć Przylądek Północny – Nordkapp, najdalej na północ wysunięty kraniec Europy w Norwegii. Na podróż wyłącznie rowerami zaplanowali ok. 10 tygodni.

Zatrzymany pod bankiem okazał się niewinny

mm pt, 17 marca 2023 11:50

Zatrzymany wczoraj w widowiskowy sposób na alei Legionów pod bankiem mężczyzna okazał się niewinny. W dobie licznych oszustw na tzw. wnuczka, pochwalić należy jednak czujność policjantów, ponieważ mężczyzna zamiast współpracować z mundurowymi, zaczął uciekać.

Większość więźniów z ZK Czerwony Bór pracuje

mm pt, 17 marca 2023 08:54

Kolejnych 16 więźniów w ZK Czerwony Bór znajdzie pracę w spółdzielni mleczarskiej. Obecnie na około 850 osadzonych 70% z nich w jakiejś formie pracuje. Dotyczy to także więźniów objętych największym rygorem.

Niecodzienna akcja policji pod bankiem na Legionów

mm cz, 16 marca 2023 17:35

Do spektakularnego zatrzymania prawie 40-letniego mężczyzny doszło dziś (czwartek 16.03) około 16:15 przed bankiem przy Alei Legionów w Łomży. Redakcję o sytuacji rozgrywającej się na chodniku w rejonie numerów 14 - 12 poinformował Czytelnik, który pomagał policji.

Jak zaciągnąć kredyt hipoteczny krok po kroku?

JJS cz, 16 marca 2023 17:07

Planując budowę lub zakup domu, ewentualnie innej nieruchomości, można pożyczyć na ten cel pieniądze od banku. Jak zaciągnąć kredyt hipoteczny krok po kroku? Elementem wyróżniającym ten typ kredytu jest zabezpieczenie - to tzw. hipoteka. Kredyt udzielany jest długoterminowo i przeważnie dotyczy sporej kwoty. O udzielenie kredytu hipotecznego mogą wnioskować osoby ze zdolnością kredytową, umową o pracę na czas nieokreślony, które mogą udokumentować wystarczająco wysokie zarobki.

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę