środka, 23 października 2019 napisz DONOS@

"STAŁO SIĘ TO W BETLEJEM..."

W sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy dwukrotnie tj. 18 i 19 grudnia uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej działającego przy Stowarzyszeniu „Rodzice Dzieciom” Troski Specjalnej w Marianowie wprowadzili widzów w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia prezentując jasełka pt. „Stało się to w Betlejem…”

Na spotkanie przybyli m. in:  Starosta Łomżyński - Pan Krzysztof Kozicki, Dyrektor Centrum Pomocy Rodzinie w Łomży – Pan Edward Jarota, Proboszcz Parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Piątnicy – Ks. Dziekan Szczepan Dobecki, Ks. Kazimierz Ostrowski , dyrektorzy szkół wraz z młodzieżą, rodzice osób niepełnosprawnych oraz społeczność lokalna.

Inscenizacja Bożonarodzeniowa przedstawiła narodziny Jezusa Chrystusa. Dary przekazali niepełnosprawni oraz chorzy, a pokłon Panu wraz z życzeniami złożone zostały również w języku migowym.

Spotkanie zakończyło się wspólnym łamaniem chleba i odśpiewaniem kolędy.

Życzenia Świąteczne  i Noworoczne złożył wszystkim obecnym wiceprezes Zarządu STS oraz duchowni.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zbigniew Biernacki
śr, 20 grudnia 2006 22:06
Data ostatniej edycji: cz, 21 grudnia 2006 06:00:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę