Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Powraca „Moja szansa” i „Światełko w tunelu”

Kolejni bezrobotni z Łomży mają szansę na prace. Powiatowy Urząd Pracy w Łomży pozyskał dodatkowe środki na kontynuację projektów dotychczas realizowanych „Moja szansa” i „Światełko w tunelu” współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach tych dwóch projektów w roku 2007 urząd chce zaktywizować 254 osoby.


Bezrobotni będą mieli możliwość uczestnictwa w szkoleniach zawodowych; zdobycia doświadczenia zawodowego odbywając staż; zatrudnienia u lokalnych pracodawców w ramach prac interwencyjnych, a także otrzymania jednorazowych środki na działalność gospodarczą.
Łomżyński PUP poszukuje do udziału w projektach zarówno bezrobotnych jak i pracodawców.
Przypomnijmy projekt „Moja szansa” przeznaczony jest dla bezrobotnych w wieku do 25 lat, natomiast w projekcie „Światełko w tunelu” mogą uczestniczyć osoby powyżej 25 roku życia. Bezrobotni ci muszą pozostawać w rejestrach PUP w Łomży nie dłużej niż 24 miesiące.
Szczegółowe informacje o projektach można znaleźć na internetowej stronie urzędu:   www.pup.lomza.pl.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę