Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5909

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


Podziękowania Zarządu Głównego PCK dla ZSE i O nr 6 w Łomży

Zarząd Główny Polskiego Czerwonego Krzyża składa wyrazy najwyższego uznania Zespołowi Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży za osobiste zaangażowanie i udział w propagowaniu humanitarnej idei honorowego krwiodawstwa. Prezes Zarządu Głównego Polskiego Czerwonego Krzyża Jarosław Pinkas Warszawa 24.11.2006r.

Aneta Wiktorzak
wt, 12 grudnia 2006 13:53
Data ostatniej edycji: wt, 12 grudnia 2006 14:02:57

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę