Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Z łomżyńskiej Katedry do rodzin w całym kraju

„Tylko sakramentalne przymierze z Bogiem gwarantem miłości małżeńskiej” - to temat głoszonych nauk i świadectw małżeńskich, a jakie przez najbliższe trzy dni będą rozbrzmiewać z Katedry w Łomży na cały kraj. Ogólnopolskie Rekolekcje dla Rodzi właśnie stąd poprowadzi biskup łomżyński Stanisław Stefanek, a transmitować je będzie diecezjalne Radio Nadzieje i ogólnopolskie Radio Maryja.


Licząca pół tysiąca lat Katedra w Łomży to także Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości. Tu, w bocznej kaplicy znajduje się cudowny obraz Maryi, matki Jezusa, koronowany przez papieża Jana Pawła II.  
- Bądź matką Pięknej Miłości dla nas wszystkich, dla małżonków i dla młodzieży – mówił Ojciec Święty Jan Paweł II 4 czerwca 1991 roku, klęcząc przed obrazem Matki Bożej z łomżyńskiej Katedry.
I właśnie tu, do Katedry,  na wspólną modlitwę z rodzinami i za rodziny zaprasza biskup łomżyński Stanisław Stefanek. Specjalne Mszę św. z nauką rekolekcyjną dla rodzin odprawione będą we wtorek, środę i czwartek o godz. 18:00.

Biskup Stanisław Stefanek jest nie tylko pasterzem łomżyńskim, ale także dyrektorem Instytutu Studiów nad Rodziną Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę