Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Wigilia w Szkole Rodzenia przy parafii Krzyża Świętego w Łomży

Główne zdjęcie
fot. radionadzieja.pl

Kilkadziesiąt rodzin uczęszczających w roku 2006 do szkoły rodzenia działającej w Centrum Katolickim im. Jana Pawła II w Łomży, spotkało się przy wigilijnym stole. Wigilię dla młodych tatusiów, mamuś i ich pociech zorganizowali nowi uczestnicy szkoły. Rodziny przywitał proboszcz, ks Andrzej Godlewski. Pojawił się także Święty Mikołaj.


Przyszli rodzice mogli nie tylko poznać osoby, które w mijającym roku uczestniczyły w zajęciach szkoły, ale także wymienić się poradami i doświadczeniami życia z dzieckiem. W spotkaniu nie zabrakło gospodarza księdza proboszcza Andrzeja Godlewskiego, który podkreślił głęboką radość z tego, że szkoła rodzenia funkcjonuje w Parafii Krzyża Świętego już od kilku lat i cieszy się wielkim uznaniem.

Dzieci po raz pierwszy zobaczyły także Świętego Mikołaja. Przybył on na wigilię z wielkim workiem prezentów dla maluchów.

Szkoła Rodzenia rozpoczęła swoją działalność 1 sierpnia 2003 r w Centrum Katolickim przy Parafii pw Krzyża Świętego w Łomży. Zajęcia prowadzi Jagoda Eryng, położna specjalistka, pracująca w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Łomży. Szkoła może poszczycić się wieloma "wyuczonymi rodzinami", uznaniem łomżyńskiego środowiska medycznego oraz m.in wysoką pozycją w ogólnopolskim konkursie pt. "Jak rodzić to tylko po szkole" przeprowadzonego przez redakcję miesięcznika "Dziecko".

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę