Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Firma Metal-Fach z Sokółki zwyciężyła w konkursie Ambasador Biznesu Podlasie 2004.

W konkursie jury wyłoniło 15 finalistów. Drugie miejsce zajęła firma Fargotex z Łomży, a trzecie Gasstech z Suwałk. Szef Metal-Fachu Jacek Kucharewicz był szczęśliwy i cieszył się z wyróżnienia. Firma ma siedzibę w Sokółce, zatrudnia ponad 220 pracowników. Produkuje maszyny i urządzenia rolnicze oraz kotły grzewcze. Nagrodę pieniężną 15 tysięcy złotych firma przeznaczy na cele charytatywne. Zdobywca drugiego miejsca łomżyński Fargotex jest importerem tkanin meblowych, a laureat III nagrody suwalski Gasstech produkuje i regenerujre narzędzia do obróbki drewna.

Nagrodę żubra przyznaną przez wojewodę podlaskiego dla Najlepszego Exportera odebrało białostockie przedsiębiorstwo Key Company. Natomiast nagrodę marszałka dla firmy, która zatrudniła najwięcej pracowników odebrało przedsiębiorstwo Konar. Andrzej Parafiniuk prezes Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego - organizator Ambasadora Biznesu stwierdził, że loklane firmy są coraz prężniejsze i lepiej przygotowane do unijnej konkurencji. Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało sie 15 małych i średnich przedsiębiorstw. Głównym kryterium oceny była sytuacja finansowa, przyrost zatrudnienia i inwestycje poszczególnych firm. Ambasador Biznesu to najbardziej prestiżowa nagroda w dziedzinie gospodarki w regionie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę