Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wycieczki na zakupy

Nietypową przedświąteczną ofertę turystyczną przygotowała jedna z łomżyńskich firm. Organizuje ona jednodniowe wycieczki do... białostockiego Auchan. Celem wycieczek, nie jest oczywiście zwiedzanie, lecz zakupy.

Brak w Łomży „własnego” hipermarketu jednym mieszkańcom daje powody do zadowolenia, drugich - zwłaszcza w perspektywie większych zakupów - przyprawia o ból głowy. Zmotoryzowani i nieco zamożniejsi już dawno odkryli korzyści z robienia zakupów poza granicami miasta nawet gdy od macierzystej Łomży trzeba odjechać niemal 150 km. Z lipcowych badań przeprowadzonych przez Instytut Usług Marketingowych Eurotest w Łomży wynika poza Łomżę na zakupy udaje się ponad połowa mieszkańców.. Najczęściej udają się oni do Białegostoku i Warszawy gdzie odwiedzają zwykle duże ośrodki handlowe, hipermarkety i centra handlowe. Najczęściej celami handlowych podróży są hipermarkety: Auchan, Makro, Castorama, Tesco, IKEA, Media Markt.

Łomżyńskie biuro turystyczne najwyraźniej postanowiło „pomóc” w dotarciu do centrum handlowego tej mniejszości, która tam jeszcze nie kupuje bo... nie ma jak dojechać. Autokar w sobotnie poranki wiezie wycieczkę łomżan do białostockiego Auchan, a po południu przywozi ich i zakupy z powrotem do Łomży.  

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę