Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prezes wysokomazowieckiej Mlekovity uhonorowany ZŁOTĄ TARCZĄ AGROBIZNESMENA 2006

Prezes spółdzielni mleczarskiej Mlekovita - Dariusz Sapiński - odebrał w Warszawie Złotą Tarczę Agrobiznesmena. To specjalne wyróżnienie przyznawane przez miesięcznik Agro-Biznes. Otrzymują je przedsiębiorcy, którzy mogą pochwalić się kilkuletnim okresem owocnej działalności gospodarczej. Dotychczas Tarcze nadano 21 osobom. Dzięki skutecznemu zarządzaniu Dariusza Sapińskiego Mlekovita z małej, lokalnej spółdzielni mleczarskiej wyrosła na największą w Polsce mleczarską grupę kapitałową.

Wyróżnia się zarówno pod względem wielkości skupu, przerobu mleka, jak i sprzedaży produktów mleczarskich, także za granicę. Grupa Mlekovita z Wysokiego Mazowieckiego to obok grajewskiego Mlekpolu największy w Polsce producent mleka i wyrobów mlecznych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę