Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Wokalne sukcesy naszych

Główne zdjęcie
Joanna Zawłocka

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi łomżanie podczas finału Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży „CANTO CANTARE”. Joanna Zawłocka (grupa Emdek) zajęła I miejsce i zdobyła nagrodę specjalną organizatora festiwalu, a Łukasz Lipski i Justyna Chaberek ze Studia Piosenki PopArt otrzymali wyróżnienia.

Festiwal odbył się w sobotę i niedzielę (2-3 grudnia) w Bydgoszczy. Przyjechało 80 laureatów regionalnych eliminacji, które odbyły się w całej Polsce i w których wzięło udział kilkaset osób. Po I etapie przesłuchań pięcioosobowe profesjonalne jury, któremu przewodniczyła znana wokalistka Grażyna Łobaszewska zakwalifikowało do finału 17 młodych wykonawców, wśród których znaleźli się Asia, Justyna i Łukasz.

210510110729.png

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę