Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Z Radziłowa na Wiejską

W Sejmie od dziś zasiada nowy poseł z „łomżyńskiego”. Kazimierz Gwiazdowski z podłomżyńskiego Radziłowa zajmie fotem poselski zwolniony przez Romana Czepe, który wygrał wybory na burmistrza Łap. Poseł Gwiazdowski, tak jak to czynił dotychczas poseł Czepe, zasiądzie w klubie parlamentarnym Prawa i Sprawiedliwości.

Złożenie ślubowania poselskiego przez Gwiazdowskiego bedzie równoznaczne z koniecznością przeprowadzenia wyborów uzupełniających w gminie Radziłów. Gwiazdowski po raz piąty z rzędu wygrał wybory na wójta tej gminy. Teraz w ciągu trzech miesięcy mieszkańcy Radziłowa będą musieli wybrać nowego wójta.
Dodajmy, że Gwiazdowski podczas listopadowych wyborów samorządowych wygrał także mandat radnego w Sejmiku Województwa Podlaskiego, ale z niego też musiał zrezygnować.

Po tej zmianie z „łomżyńskiego” w Sejmie jest już stosunkowa silna reprezentacja. W poselskich ławach zasiadają: Jacek Bogucki (PiS), Edmund Borawski (PSL), Kazimierz Gwiazdowski (PiS), Jan Jarota (LPR) Lech Kołakowski (PiS) i Marek  Strzaliński (SLD) (ten ostatni „ewentualnie z łomżyńskiego” bo choć przez wiele lat mieszkał w Łomży i był nawet wojewodą łomżyńskim,  ostatnio „zerwał” kontakty z regionem)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę