Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Rocznica wojenna w Tykocinie

60-tą rocznicę wywózki 400 osób do hitlerowskich obozów zagłady obchodzą dziś mieszkańcy Tykocina. 27 dzień maja 1944 roku, hitlerowcy w odwecie za zabicie jednego Niemca, wysłało te osoby do obozów koncentracyjnych – mówi proboszcz tykocińskiej parafii pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej ksiądz Witold Nagórski. Uroczystości upamiętniające to wydarzenie rozpoczną się o godz. 15 na Placu Czarnieckiego w Tykocinie.

Weźmie w nich udział 30 wywiezionych 60 lat temu więźniów, którzy przeżyli obóz. Referat okolicznościowy wygłosi Jan Maciejewski -kustosz Muzeum w Tykocinie. Uroczystości zakończy Msza święta w intencji ofiar hitleryzmu i tych, którzy przeżyli i pamietają te wydarzenia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę