Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
tekst sponsorowany

Shell już w Łomży

Główne zdjęcie
Stacja Shell
Al. Legionów 152

Kierowcy z Łomży mogą już tankować markowe paliwa Shell'a. W poniedziałkowy wieczór otwarto pierwszą w mieście firmową stację Shell. Mieści się ona przy Alei Legionów 152. Jak zapowiada Mariusz Gosk właściciel stacji od dziś kierowcy z Łomży mogą tankować do swoich samochodów takie samo paliwo jak wlewane jest do bolidu Michaela Schumachera podczas zawodów Formuły 1.

Łomżyńska stacja Shell znajduje się przy wyjeździe z Łomży w kierunku Ostrowi Mazowieckiej. Powstała w miejscu, gdzie jeszcze pół roku temu działała stacja Ryś.

- Inwestycja trwała pół roku i właśnie ją zakończyliśmy – mówi Mariusz Gosk. - Wszelkie możliwe komisje „odebrały” już stację i możemy sprzedawać najwyższej jakości paliwa – dodaje.
Wszyscy tankujący na stacji Shell mają gwarancję, że za każdym razem zatankują swój samochód markowym paliwem.
- Shell przywozi nam paliwa na miejsce, oni wlewają je do zbiorników i mają stały nadzór nad tym co wlewane jest z dystrybutorów do baków w samochodach – podkreśla Gosk.
Poniedziałkowe, wieczorne otwarcie stacji odbyło się bez „wielkiej pompy”, ale łomżyńscy kierowcy niebawem będą zaproszeni na wielką uroczystość.
- Otwarcie na gwiazdkę będzie nie tylko z fajerwerkami, ale także z prezentami – śmieje się właściciel stacji.
Póki co na stację Shell'a można już zajeżdżać i tankować. Paliwo V-Power w dniu w otwarcia kosztowało 4.02 zł, a 95 3,82 zł.

Dodajmy, że Royal Dutch Shell Group jest jednym z największych światowych koncernów gospodarczych. Obecny jest w niemal 150 krajach. Kontroluje 10% światowych zasobów ropy naftowej i gazu ziemnego. Swoją pozycję zawdzięcza tradycji i doświadczeniom zgromadzonym w ciągu 100 lat działalności. Od 20 lat stale współpracuje z zespołem Ferrari Formuły 1, w którym jeździ wielokrotny Mistrz Świata Michael Schumacher.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę