Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Odpowie za rozpylenie gazu w szkole

Nawet do trzech lat więzienia grozi 18-letniej uczennicy Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży, która dla żartu rozpyliła na szkolnym korytarzu gaz obezwładniający. Prokuratura postawiła jej w poniedziałek zarzut narażenia innych osób na niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Do zdarzenia doszło 13 listopada po południu. Po rozpyleniu gazu (początkowo przypuszczano, że pieprzowego - był to jednak gaz obezwładniający), uczniów i pracowników trzeba było ewakuować. Kilka osób, które źle się poczuły, trafiło na obserwację do szpitala.

Jak poinformowano w Prokuraturze Rejonowej w Łomży, 18-latka przyznała się do głupiego żartu. Mówiła, że gaz obezwładniający (taki, jaki ma na wyposażeniu policja) wzięła od siostry, ta zaś miała go podobno od swego chłopaka. Policja wyjaśnia, skąd chłopak miał taki gaz.

Dziewczyna najpierw użyła gazu na podwórku, potem - podobno namówiona przez koleżankę - rozpyliła go też na korytarzu, w budynku. Nie wiadomo jakie konsekwencje za ten czyn czekają ją w szkole.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę