Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Zamknęli poszukiwanemu na kłódkę…

Wczoraj w nocy łomżyńscy policjanci przyjęli telefoniczne zgłoszenie o zakłóceniu ciszy nocnej. O pilną interwencję prosiła właścicielka domu w jednej z pobliskich wsi. Natychmiast na miejsce zdarzenia został wysłany policyjny patrol. Wyjaśniający sprawę policjanci w rozmowie z gospodynią ustalili, że sprawcą zamieszania był kolega syna. To właśnie on doprowadził do domu 30-latka, który tego wieczoru najwyraźniej wypił za dużo alkoholu. Mężczyzna cierpiał i miał kłopoty z chodzeniem. Wszystkiemu winna była kłódka, którą ktoś zacisnął na jego genitaliach.

Z relacji jego matki policjanci dowiedzieli się, że przed ich przyjazdem drugi z synów ulżył cierpieniom brata i piłką do metalu oswobodził opuchniętego już mężczyznę. Gdy tylko został uwolniony od kawałka krępującej stali znowu wymknął się z domu. Policjanci ustalili, że pokrzywdzony jest poszukiwanym do odbycia kary aresztu za niezapłaconą grzywnę. Gdy przed północą wrócił do domu został zatrzymany. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Gdy wytrzeźwieje trafi do aresztu. Z pewnością policjanci ustalą również, kto i dlaczego był sprawcą tego nietypowego ograniczenia wolności 30-latka.


podisnp. Andrzej Baranowski
Zespół prasowy KWP w Białymstoku
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę