Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Pieniądze za hektary płyną na konta

Pierwsze pieniądze z tegorocznych unijnych dopłat bezpośrednich trafiają na konta rolników z województwa podlaskiego. Jeszcze w tym miesiącu ma je otrzymać ponad 30 tysięcy z nich. Średnio na każdego z podlaskich gospodarstw przypada w tym roku prawie 7 tys. zł bezpośrednich dopłat.

Łącznie podlascy rolnicy za ten rok mają otrzymać prawie 600 mln zł dopłat. Za każdy uprawiany hektar ziemi Unia wypłaca po 589 zł. W tym roku wnioski o dopłaty złożyło w województwie 84390 rolników.
W pierwszej kolejności dopłaty maja trafić na konta rolników poszkodowanych przez suszę.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę