Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Znamy już laureatów Konkursu Gry Na Instrumentach pasterskich w Ciechanowcu.

Grzegorz Choszcz z Brodnicy Górnej w kategorii bazunów, i Jan Maliszewski w grze na ligawkach zostali zwycięzcami w zakończonym 26-ym Konkursie Gry na Ludowych Instrumentach Pasterskich LIGAWKI 2006 w Ciechanowcu. Wśród dzieci najlepiej grał Łukasz Zdżarski z Bagateli koło Wąsewa.

Pozostałe nagrody trafiły do górali ze wsi Koniakowo. W kategorii gry na trąbicach najlepiej spisał się Tadeusz Rudzki oraz Janek Zawada wśród dzieci. W kategorii inne instrumenty zwyciężył Bartłomiej Rybka .
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę