Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża: zmarł po podaniu corhydronu?

Prokuratura rejonowa w Łomży sprawdzi czy śmierć pacjenta w gminie Jedwabne, w październiku ubiegłego roku, mogło spowodowac podanie CORHYDRONU z feralnej serii z pomyloną zawartością ampułek. Skargę złożył syn pacjenta, który zasłabł po podaniu leku, nie udało się go reanimować i w efekcie zmarł. Skarżący stwierdził, ze nie wie jaki lek podał jego ojcu lekarz, jednak podejrzewa, że mógł to być właśnie Corhydron.

 Dyrektor pogotowia w Łomży, Grzegorz Wasilewski, przyznaje, ze z karty wyjazdu karetki tego dnia wynika, że pacjentowi rzeczywiście podano ten lek. Prokuratura musi teraz ustalić czy należał on do feralnej serii medykamentu wyprodukowanego w Jelfie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę