Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

7 protestów dotyczących wyborów samorządowych trafiło dotychczas do łomżyńskiego sądu

Dwa z nich dotyczą Łomży, dwa gminy Kolno i po jednym gminy Grajewo, Kulesze Koscielne i Sokoły. W większości dotyczą nieprawidłowości i uchybień, jakie występowały - zdaniem skarżących- w pojedyńczych okręgach w wyborach do rad gmin.

"Wszystkie sprawy wyborcze będą rozpatrzone już w najbliższych dniach"- poinformował komisarz wyborczy w Łomży sędzia Włodzimierz Wójcicki. Jednak aby wybory przynajmniej w jakiejś części mogły zostać uznane za nieważne, skarżący musi udowodnić, że zgłaszane przez niego okoliczności miały wpływ na ostateczny wynik tych wyborów.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę