Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Noworoczny Dar Serca

Uczniowie z 20 miejscowości byłego województwa łomżyńskiego wezmą udział w tegorocznej kweście „Noworoczny dar serca”. Już po raz 8-my młodzi ludzie z regionu będą zbierać pieniądze na pomoc swoim chorym i niepełnosprawnym kolegom.


Pomysłodawcą kwesty jest Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łomży. Młodzież i nauczyciele na początku zorganizowali szkolną akcję, która z roku na roku zyskiwała coraz większą rzeszę zwolenników. Tegoroczna kwesta odbędzie się 17 grudnia na terenie 20 miejscowości. Pieniądze zbierane będą m.in. w Łomży, Czyżewie, Piątnicy, Miastkowie, Ciechanowcu, Zambrowie i Wysokiem Mazowieckiem. Młodzież z puszkami w rękach stać będzie w pobliżu kościołów.
Zebrane datki trafią do chorych dzieci z terenu miejscowości, w której odbyła się zbiórka.
W siedmiu edycjach kwesty zebrano ponad 190 tysięcy złotych, które w całości zostały przeznaczone na wsparcie leczenia dzieci chorych i niepełnosprawnych. Pomoc trafiła do ponad 200 osób i kilku instytucji zajmujących się osobami niepełnosprawnymi.
Honorowy patronat nad Kwestą Noworoczny Dar Serca Nie przechodź obojętnie pełni Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Stanisław Stefanek.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę