Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dyrektorka Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej z Łomży Helena Sutyniec odwołana ze stanowiska.

Waldemar Kurpiewski ma zastąpić Helenę Sutyniec na stanowisku dyrektora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Informacja o odwołaniu dyrektorki OKE w Łomży pojawiała się już wcześniej, ale teraz potwierdził je wiceminister oświaty Mirosław Orzechowski. Powodem odwołania szefowej komisji egzaminacyjnej są, według ministerstwa, jej problemy zdrowotne.

Rzeczywiście Helena Sutyniec przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim, ale pogłoski o jej odwołaniu i powierzeniu tego stanowiska Waldemarowi Kurpiewskiemu, pojawiały się już kilka tygodni wcześniej. Nowy dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży, politycznie związany z Ligą Polskich Rodzin, obecnie jest jeszcze zastępcą dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Zambrowie. Wcześniej kierował w tym mieście placówką łomżyńskiego kuratorium oświaty.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę