Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Wiadomości Łomżyńskie 7

Ciekawe i nowe... Wiadomości Łomżyńskie

W sprzedaży ukazał się kolejny – siódmy już - numer „Wiadomości Łomżyńskich”. To kwartalnik wydawany przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej. Wydawnictwo stara się połączyć ciążące na nim obowiązki kronikarskie sprowadzające się do relacji z tego co się w mieście działo z próbą nieco szerszego spojrzenia na przeszłość i przyszłość miasta.   [...]

 

„Wiadomości Łomżyńskie” są do kupienia w dobrych księgarniach i kioskach na terenie całego miasta a także w siedzibie TPZŁ przy ul. Polowej 22 tel. 086 216 28 33.

(fragment artykułu z działu Informacje/4lomza)

Foto: okładka fot. Adam Babiel
Adam Babiel
wt, 28 listopada 2006 22:47
Data ostatniej edycji: nie, 24 grudnia 2006 15:00:52

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę