Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Na 5 lat więzienia skazał Sąd Okręgowy w Łomży sprawcę wypadku pod Downarami.

Pięć lat powinien spędzić w więzieniu Adam P.- 21-letni sprawca wypadku w Downarach w kwietniu tego roku. Kierujący volkswagenem Adam P. wyjechał bez zatrzymania się z drogi podporządkowanej wprost na drogę z pierwszeństwem przejazdu, czym doprowadził do zderzenia trzech samochodów, a w efekcie śmierci sześciu osób i nienarodzonego dziecka. Rodziny ofiar jako oskarżyciele posiłkowi stwierdzili, że doprowadził on do katastrofy w ruchu lądowym i domagali się za to 8 lat pozbawienia wolności i dożywotniego zakazu kierowania pojazdami. Sąd uznał jednak, że zdarzenie to było tragicznym, ale jednak wypadkiem i to spowodowanym nieumyślnie.

Poza karą pozbawienia wolności sąd wobec Adama P. orzekł zakaz prowadzenia pojazdów przez 10 lat i częściowe wyrównanie strat poszkodowanym - w sumie 20 tys.zł.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę