Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Porozumienie PSL-u i PiS-u w powiecie grajewskim

Polskie Stronnictwo Ludowe utrzymało kierownictwo w powiecie grajewskim. Większościowe porozumienie zawarło z Prawem i Sprawiedliwością. Siedem mandatów w siedemnastoosobowej radzie powiatu przełożyło się na niezmienioną w stosunku do poprzedniej kadencji obsadę stanowisk starosty (Jarosław Augustowski), jego zastępcy (Alicja Rutkowska) i przewodniczącego rady powiatu, którym pozostał Stanisław Kossakowski.

Prawu i Sprawiedliwości 6 mandatów w radzie przyniosło stanowiska dwóch wiceprzewodniczących rady (dla Ryszarda Wolwarka i Jana Ciecierskiego) oraz dwóch członków zarządu, którymi zostali Sławomir Ginal i Dariusz Latarowski. Poza PSL-em i Pis-em w radzie powiatu grajewskiego po dwa mandaty mają Liga Polskich Rodzin i Grajewska Wspólnota Samorządowa.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę