Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Nasi na liście: Najmocniejsza MARQA

Mlekovita na 14 pozycji, Łaciate na 40, Piątnica na 66 a Łomża na 217 – to nasze marki na utworzonej już po raz trzeci liście 250 najcenniejszych polskich marek. Ranking Najmocniejsza MARQA przygotował dziennik Rzeczpospolita i firma konsultingowa Ernst & Young. 250 najcenniejszych polskich marek warte jest ponad 34 miliardy złotych, a pierwsza w regionie Mlekovita 554,9 mln zł.

Z regionu do rankingu przebili się przede wszystkim mleczarze. Marka „Mlekovita” naleząca do SM Mlekovita, która zajęła 14 miejsce warta jest niemal 555 mln zł. Jej wartość w ciągu roku – zdaniem autorów rankingu – wzrosła o 23%.
Kolejną cenną marką jest „Łaciate”. Należąca do grajewskiego Mlekpolu marka uplasowała się na 40 pozycji, a jej wartość wynosi niemal 200 mln zł.  Mlekpol na liście ma jeszcze jedna swoja markę to Milko na 213 pozycji.   
W pierwszej setce cennych polskich marek znalazła się jeszcze jedna z regionu „Piątnica”. Marka należąca do OSM Piatnica jest na 66 pozycji z wyceną na poziomie 101 mln zł.

Daleko za markami mlecznymi bo dopiero na 217 pozycji znalazł się „Łomża”. Marka Browaru Łomża warta jest 19,3 mln zł. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę