Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nasi na liście: Najmocniejsza MARQA

Mlekovita na 14 pozycji, Łaciate na 40, Piątnica na 66 a Łomża na 217 – to nasze marki na utworzonej już po raz trzeci liście 250 najcenniejszych polskich marek. Ranking Najmocniejsza MARQA przygotował dziennik Rzeczpospolita i firma konsultingowa Ernst & Young. 250 najcenniejszych polskich marek warte jest ponad 34 miliardy złotych, a pierwsza w regionie Mlekovita 554,9 mln zł.

Z regionu do rankingu przebili się przede wszystkim mleczarze. Marka „Mlekovita” naleząca do SM Mlekovita, która zajęła 14 miejsce warta jest niemal 555 mln zł. Jej wartość w ciągu roku – zdaniem autorów rankingu – wzrosła o 23%.
Kolejną cenną marką jest „Łaciate”. Należąca do grajewskiego Mlekpolu marka uplasowała się na 40 pozycji, a jej wartość wynosi niemal 200 mln zł.  Mlekpol na liście ma jeszcze jedna swoja markę to Milko na 213 pozycji.   
W pierwszej setce cennych polskich marek znalazła się jeszcze jedna z regionu „Piątnica”. Marka należąca do OSM Piatnica jest na 66 pozycji z wyceną na poziomie 101 mln zł.

Daleko za markami mlecznymi bo dopiero na 217 pozycji znalazł się „Łomża”. Marka Browaru Łomża warta jest 19,3 mln zł. 
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę