Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Trzy osoby zginęły dziś na podlaskich drogach

Tragiczna niedziela na podlaskich drogach. Doszło do czterech groźnych wypadków, w których zginęły trzy osoby. Rano na trasie z Grajewa do Popowa kierowca Forda zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z Audi. Kierowców obu samochodów przewieziono do szpitala, jednak kierowca Audi zmarł. Okazał się nim 15-letni mieszkaniec gminy Prostki, który nie miał prawa jazdy.

Do drugiej tragedii doszło na trasie Narew - Klejniki. 20-letni kierowca Audi na łuku drogi nie zachował należytej ostrożności i stracił panowanie nad samochodem. Auto zjechało do rowu i uderzyło w drzewo. Z samochodu wypadła 20-letnia pasażerka. Zginęła na miejscu. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że kierowca Audi był nietrzeźwy - miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Inny pijany kierowca doprowadził do wypadku na trasie Dąbrówka - Studzianki. Kierując Mercedesem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z Volkswagenem Pasatem . Kierowca Pasata i pasażerka Mercedesa trafili do szpitala. Kierowca, który spowodował wypadek miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Z kolei w okolicy miejscowości Toczyłowo na trasie z Augustowa do Grajewa 44-letni mężczyzna zginął po tym jak potrącił go kierowca Renault. Przyczyną tego wypadku najprawdopodobniej była gęsta mgła.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę