Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

W ten weekend więcej policjantów na podlaskich drogach

Alko i narkotest to dwa urządzenia, które będą dzisiaj najczęściej wykorzystywane przez policjantów. Kierowcy, mimo coraz bardziej dotkliwych kar za jazdę pod wpływem alkoholu, często wsiadają za kierownicę na tzw. podwójnym gazie. Dlatego, jak w każdy weekend, na drogach spotkamy dzisiaj więcej policjantów - zapowiada Piotr Górlaczyk z łomżyńskiej drogówki.

Ma to również związek z organizowanymi w niektórych miejscach andrzejkami. Policjanci będą także sprawdzać czy kierowcy nie prowadzą pod wpływem narkotyków. Wstępny test mogą wykonać podczas rutynowej kontroli drogowej. Pozytywny wynik może się skończyć sprawą w sądzie grodzkim i zabraniem prawa jazdy.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę