Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Krwiodawcy w Łomży wyróżnieni.

Doroczne Dni Honorowego Krwiodawstwa w Łomży stały się okazją do wyróżnienia najbardziej aktywnych mieszkańców regionu, którzy dzielą się swoja krwią z potrzebującymi. Jest ich w Łomży i okolicach ponad 2 tysiące. W ubiegłym roku oddali ponad 1,5 tysiąca litrów najcenniejszego z leków. Wśród tych najlepszych jest Zbigniew Siennicki, który oddał już 51 litrów. Podczas uroczystej akademii otrzymał Złoty Krzyż zasługi.

Srebrnymi Krzyżami uhonorowano: Wojciecha Michalaka, Jarosława Kozłowskiego, Edwarda Pogroszewskiego, Ryszarda Sienkiewicza i Sławomira Żukowskiego, a brązowymi - Sylwestra Dąbrowskiego, Grzegorza Pianko i Józefa Turowskiego. 12 osób po raz pierwszy w Łomży otrzymało medale "Zasłużony dla zdrowia narodu. W sumie w tym roku odznaczenia państwowe i resortowe otrzymało 90 honorowych krwiodawców. Jak powiedziała nam prezes Zarządu Rejonowego PCK Alina Mosiewicz w Łomży krwi nie brakuje, dzięki uczniom ze szkół ponadgimnazjalnych, którzy bardzo często grupowo zgłaszają się do stacji krwiodawstwa, by oddać krew.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę