Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Znów gimnazjaliści będą pisać.

Tym razem niektórzy uczniowie z Warmii i Mazur będą musieli od nowa zdawać egzamin gimnazjalny. Nieoficjalnie wiadomo, że może ich być około stu. Podwód, to oczywiście ściąganie. Nieprawidłowości wykryli pracownicy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży - poinformowała dyrektor komisji Helena Sutyniec: Egzamin gimnazjalny powtórzą również wszyscy uczniowie w szkołach, w których okaże się, że ściągało więcej niż połowa szóstoklasistów.

O konsekwencjach w stosunku do dyrektorów szkół i nauczycieli, w których stwierdzono najwięcej nieprawidłowości mówi Waldemar Żakowski warmińsko-mazurski wicekurator oświaty.
Powtórka egzaminu gimnazjalnego odbędzie się 16-go czerwca.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę